Посвідчення, скоринки і обкладинки документів

Посвідчення, скоринки та обкладинки документів

корочки и обложки документов
Удостоверения с тиснением золотом

Виготовлення посвідчень та перепусток

Перед кожним підприємством або установою постає завдання виготовити скоринки та обкладинки документів для ідентифікації працівників. Кажуть, у поодиноких екземплярах купити скоринки посвідчень чи перепусток можна на ринкових розкладках, а РІА «Донсай» пропонує виготовлення посвідчень під замовлення. І не тільки службові посвідчення та перепустки. Це також тверді скоринки та обкладинки для дипломів, для свідоцтв про освіту, закінчення навчальних закладів або курсів підвищення кваліфікації, нагородні свідоцтва. Зі зростанням самоорганізації суспільства почастішали замовлення на скоринки посвідчень членів громадських організацій, громадських чи творчих об'єднань, політичних партій. А в умовах воєнного стану особливо актуальними стають посвідчення добровольця територіальної оборони та посвідчення волонтера.

Вартість виготовлення посвідчень та перепусток в Києві

Характеристики / Кількість50100300500
Посвідчення тверді (палітурний картон 1,5 мм + бумвініл) 95х63 мм зі стандартним тисненням на обкладинці Тризуб та ПОСВІДЧЕННЯ або ПЕРЕПУСТКА. Внутрішня вклейка - 1+0, папір офсетний 80 г45,7839,4834,8032,88
Посвідчення тверді (палітурний картон 1,5 мм + бумвініл) зі стандартним тисненням на обкладинці Тризуб та ПОСВІДЧЕННЯ або ПЕРЕПУСТКА. Розмір обкладинки 100х80 мм, внутрішня вклейка - 1+0, папір офсетний 80 г48,4842,2837,8034,50
Посвідчення м’які (палітурний картон з поролоном + бумвініл) 95х63 мм зі стандартним тисненням на обкладинці Тризуб та ПОСВІДЧЕННЯ або ПЕРЕПУСТКА.Внутрішня вклейка - 1+0, папір офсетний 80 г
64,8057,8855,8051,78
Прозора обкладинка з ПВХ розміром 210х80 мм 12.7810,8010,209,84
Свідоцтво або диплом, твердий зі стандартним тисненням (Тризуб та назва документу). Розмір 100х140 мм, бумвініл обраного кольору, внутрішня вклейка 2 сторінки 1+0, папір офсетний 80 г\кв.м
78,0065,8861,8057,48
Вартість виготовлення посвідчень, перепусток, свідоцтв, дипломів на основі палітурного картона 1,5 мм з використанням покривного матеріалу бумвініл (декілька кольорів на вибір). В таблиці надані ціни на стандартні посвідчення, перепустки, свідоцтва, дипломи, тощо. Можливо замовити обкладинки документів з індивідуальним тисненням (логотип, назва підприємства) та індивідуальним дизайном внутрішньої вклейки, її повноколірним друком на більш щільному папері. Додаткові послуги дизайнера та параметри технічного завдання розраховуються нашими менеджерами по конкретному запиту.
Попередній слайд
Наступний слайд

Посвідчення та перепустки в Україні. Стандартні посвідчення ПОСВІДЧЕННЯ.

Почнемо зі стандартних твердих обкладинок та бланків документів. Стандартними вважаються кірочки посвідчення (посвідчення) та пропуску (пропуск). Розмір скоринок посвідчень або перепусток 63х95 мм. На обкладинці документа — тиснення фольгою Тризуба і ПОСВІДЧЕННЯ (або ПЕРЕПУСТКА) готовими магнієвими кліше. Внутрішнє вклеювання для посвідчення або перепустки передбачає місце для фото та порожні рядки для назви організації, ПІБ співробітника, друку та підпису керівника та щорічного продовження термінів дії документа. Вирішили замовити скоринки документів — майте на увазі, що виготовлення посвідчень та перепусток, навіть стандартних, займе півтора — два з половиною тижні. Починається виготовлення посвідчень із кашування (наклеювання) на палітурний картон покривного матеріалу (бумвінілу) вибраного кольору. Потім цю кришку треба просушити під пресом, зробити відбиток на фасаді і вклеїти внутрішнє вклеювання, теж з подальшим просушуванням. А це в ідеалі два-три дні на кожний цикл. Корочки для посвідчень та перепусток на замовлення виготовляються твердими або м'якими (іноді м'які посвідчення називають посвідченнями з м'якою подушкою). При виготовленні м'яких посвідчень використовується не простий палітурний картон товщиною 1,5 - 2 мм, а палітурний картон з поролоном. Тиснення для таких м'яких посвідчень робиться на розкрої бумвінілу і лише після цього кашується на картон із поролоном. Виготовлення м'яких посвідчень більш трудомістке і матеріали дорожчі, тому терміни виготовлення більші і ціна м'яких скорин документів вища.
Пропонуємо також виготовлення службових посвідчень на замовлення для конкретних підприємств, міністерств, відомств, організацій, об'єднань з оригінальним дизайном обкладинки та внутрішнього вклеювання.

Удостоверение заказать Киев
Пропуска изготовление Киев

Коринки та обкладинки документів – способи захисту від підробки.

Як правило, службові посвідчення — бланки суворої звітності: видаються працівнику під час працевлаштування на підприємство та анулюються під час звільнення. Система безпеки підприємства передбачає дотримання пропускного режиму та буде корисним захист посвідчень від підробки. Захист посвідчень, перепусток, свідоцтв, дипломів від підробки забезпечить комплекс прийомів:

  • вибір покривного матеріалу певного кольору, щоб обкладинка посвідчення з першого погляду ідентифікувала власника з компанією;
  • оригінальне тиснення на скоринці посвідчення логотипу та назви компанії, тризуб на обкладинці документа доцільний для державних підприємств, тиснення голограма на посвідченні теж стане відзнакою, а отже, і додатковим захистом документа;
  • індивідуальний оригінал-макет внутрішнього вклеювання із захисною сіткою або водяним знаком логотипу компанії.

Для тиснення посвідчень або перепусток виготовляється металеве кліше, за допомогою якого робляться відбитки наступних замовлень скорин документів; для тиснення використовується не тільки срібляста або золотиста, а й голограмна фольга (фольга з певним візерунком), що робить скоринки посвідчень працівників компанії якщо не унікальними, то оригінальнішими, відмінними від інших.
Не 100-відсоткова гарантія, але низка таких відмінних рис разом з печаткою та підписами ускладнює підробку посвідчення, пропуску або скоринки кваліфікаційного свідоцтва.

удостоверения обложки разных цветов
Дипломы и свидетельства

Де замовити посвідчення, перепустки, свідоцтва в Києві?

Виготовляємо скоринки та обкладинки документів для підприємств, відомств, компаній, громадських організацій, гуртожитків, курсів підвищення кваліфікації, навчальних центрів. Звертайтеся до наших менеджерів, дзвоніть або пишіть електронною поштою. Гарантуємо оперативний прорахунок, розробку дизайну та якісне виготовлення посвідчень, твердих або м'яких, стандартних або індивідуальних, і відправлення готового замовлення по Україні.
Перепустки, посвідчення, свідоцтва – мінімальне замовлення від 100 шт. Але розглянемо ваші запити і постараємося знайти можливість виготовлення невеликої кількості, якщо ви готові до того, що ціна одного посвідчення буде набагато вище. Ми не хочемо бути причетними до порушень законодавства, підробок, зловживань та фальсифікацій, тому не продаємо та не виготовляємо скоринки документів у поодиноких екземплярах. Оплата на розрахунковий рахунок РІА Донсай за безготівковим розрахунком згідно з виставленим рахунком-фактурою. Ціни на посвідчення, пропуски, свідоцтва, дипломи та інші тверді кірочки документів включають ПДВ.

Удостоверения с прозрачной обложкой
корочки и обложки документов мягкий переплет

Виготовлення посвідчень, перепусток, корочок та обкладинок документів.

Свидетельство обложки документов на заказ
посвідчення на замовлення в Києві

Приймаємо замовлення від підприємств, компаній, громадських об`єднань та формувань, учбових закладів, освітніх центрів та курсів підвищення кваліфікації на виготовлення твердих кашируваних обкладинок документів.
РІА “Донсай” (м. Київ) виготовляє посвідчення, перепустки, дипломи, свідоцтва та корочки інших документів. Безготівковий розрахунок. Ціни корочок посвідчень, свідоцтв, перепусток та обкладинок інших документів враховують ПДВ. Термін виготовлення посвідчень 1,5 — 2,5 тиждня. Мінімальна кількість 100 шт. Іноді виготовляємо меньші наклади корочок документів, але враховуйте, що вартість одного посвідчення в цьому випадку буде значно більшою.
Хочете замовити службові посвідчення, перепустки, свідоцтва, дипломи, м`які та тверді, стандартні або індивідуальні, з тисненням Герба України (Тризубу), з логотипом та назвою підприємства, з захищеним персональним оригінал-макетом внутрішньої вклейки? На жаль, не маємо у вільному продажу готових корочок посвідчення, перепустка, диплом або свідоцтво, наша справа — виготовлення обкладинок документів на замовлення. Звертайтесь до наших менеджерів в Києві телефоном, електронною поштою — прорахуємо вартість посвідчень, виготовимо та відправимо в любий куточок України.

Пропуска и удостоверения с разным цветом обложки
корочки и обложки документов с клише для тиснения
свидетельства внутренний вкладыш цветная печать
Прозрачные обложки для удостоверений