ЦЕ МИ РОБИМО НАЙКРАЩЕ

Поліграфія для бізнесу

Наскільки важливою є поліграфія для бізнесу? Працюєте у Києві чи в невеликому населеному пункті України — потреба на друк поліграфії періодично виникає у кожного підприємства. Попит породжує пропозиції. Тому поліграфічні послуги різного рівня складності надають багато компаній. Друк поліграфії потрібний багатьом — від ФОПів до національних корпорацій. Як відомо, на діловій зустрічі насамперед треба обмінятись візитними карткамиЛист на фірмовому бланку та в конверте с логотипом безумовно підвищить авторитет в очах адресата. Бланкова продукція для обліку та реєстрації, наприклад, спрощує та систематизує роботу. папки - збережуть документацію. І кінець кінцем  листівки або корпоративні календарі продемонструють вашу увагу та турботу. А як обійтися виробникам без упаковки, а продавцям без ценников или шелфтокеров? Рано чи пізно вам знадобиться партнер, який надає поліграфічні послуги. Спробуйте попрацювати із нами! Поліграфія для бізнесу – наша спеціалізація, ми пропонуємо поліграфічні послуги в Україні понад 23 роки. 

Як бачите, поліграфічні послуги потрібні як повітря в щоденній роботі. Поліграфія для бізнесу затребувана через низку причин. По-перше, завдяки відносній дешевизні та доступності. По-друге, друкована продукція — високо інформативна порівняно з іншими видами реклами. Візитка збереже контакти,  єврофлаєр докладно розповість про майбутню акцію, каталог відобразить асортимент товарів чи послуг… Головне — надрукувати поліграфію привабливою, переконливою та зрозумілою для цільової аудиторії, щоб її використали у повсякденній роботі постійні клієнти та зберегли, як кишеньковий календарик для потрібного часу ті, хто може стати ними. Друк усіх видів поліграфії для бізнесу та його реклами можливий різними способами — ми обираємо найкращий.

РІА «Донсай» надає поліграфічні послуги на ринку України понад 23 роки для юридичних та фізичних осіб. Оплата за друк поліграфії провадиться в національній валюті на розрахунковий рахунок підприємства згідно з виставленим рахунком. Працюємо з ПДВ. Надсилаємо готові замовлення новою поштою.

Цікаві - нові статті про поліграфію та рекламу

Магнітні курсори для календарів

Поліграфія для бізнесу — це наша спеціалізація майже чверть століття. І всі ці роки ми прагнули робити її рекламною, тобто здатною продавати. Навіть якщо це подарункова поліграфія, презентаційна. Календарі якраз із її числа. Календар з логотипом вже хороша реклама щодо терміну рекламного впливу. НОУ ХАУ від РІА "Донсай" як зробити ваш фірмовий календар ефективною рекламою читайте тут.

Виграй знижку 10% на будь-яку продукцію!

Ваша знижка

       

Поліграфія для бізнесу - якою вона має бути?

kalendarii
Отже, головні функції друкованої продукції – інформувати та рекламувати. Призначення поліграфії у вирішенні бізнес-задач різне. Асортимент – широкий і загнати його в якусь класифікацію – справа невдячна, але спробуємо.  Ділова поліграфія для бізнесу Рекламна поліграфія для бізнесу Поліграфічні послуги з виготовлення подарункової поліграфії POS-матеріали
 • цінники
 • воблери
 • шелфтокери
 • стопери
 • стрип стрічки
 • мобайли
 • кишені антиблікові
 • рекламні стійки.
Поліграфія для бізнесу HoReCa Поліграфічні послуги у виготовленні упаковки
 • пакети ПЕТ, паперові та картонні
 • коробочки для сувенірної та ювелірної продукції
 • подарункова упаковка
 • коробки з гофрокартону кашовані
 • самозбірна картонна упаковка
Широкоформатна поліграфія для бізнесу
 • банери
 • постери
 • сітілайти
 • картини
В принципі, поліграфічні послуги у Києві не рідкість, як і в Україні загалом. Одних друкарень, що пропонують поліграфічні послуги офсетного друку в Києві кілька десятків. Звичайно досвід та можливості поліграфістів у Києві вищі порівняно з більшістю регіонів. Де б ви не працювали, із сучасною логістикою ваше замовлення поліграфії в Києві опиниться у вас наступного дня. Варіантів виготовлення замовлення на друк поліграфії для бізнесу завжди є кілька. Як, втім, і способів друку. Ми намагаємося знайти бюджетний і раціональний. Залежно від конкретного виду поліграфії, матеріалу, тиражу, термінів - доводиться враховувати багато факторів. Для заказов больших тиражей целесообразно использовать офсетную печать, для малых и оперативных — цифровую. Печать полиграфии на пластике может быть трафаретной или УФ цифровой, хотя возможна и офсетная ультрафиолетовыми красками, особенно когда речь идет о многотиражной продукции. Тоже самое и в широкоформатной печати. Постеры большого размера например можно напечатать  сольвентными, пигментными или ультрафиолетовыми чернилами. Полиграфические услуги лучше делигировать профессионалам — тогда результат прогнозируем и качество гарантировано.

Поліграфія для бізнесу – скільки коштує друк?

itiket

Поліграфія для бізнесу — перш ніж щось купити, треба дізнатися ціну. У поліграфії можна назвати вартість стандартних замовлень – дивіться прайс на профільних сторінках нашого сайту для кожної категорії поліграфічної продукції. Навіть вартість комплекту візитних карток  не можна назвати відразу, не з'ясувавши односторонні вони або з двостороннім друком. Бажаєте надрукувати візитки на папері чи картоні, поліграфічному чи дизайнерському? Потрібний трафаретний або цифровий друк, зробимо заокруглення кутів? Зробимо папір щільнішим і міцнішим за рахунок ламінування глянсовою або матовою поліпропіленовою плівкою? Тиснення, конгрев або вибірковий УФ лак на візитівці – це статусність та представницький клас. Розмір 50х90 мм або 55х85 мм… Тому питання «Скільки коштують візитки?» схоже на питання «Скільки коштує сир?» для француза, де його більше 500 сортів.

Надайте готовий для друку макет в електронному вигляді та конкретне технічне завдання – це прискорить розрахунок вартості замовлення. Якщо дизайну ще немає - краще довірте зробити макет нашому художнику з професійною освітою, який також розбирається в матеріалах, знайомий з особливостями видів друку, здатний порадити і передбачити нюанси. Вислухаємо побажання та прохання та зробимо дизайн візитки, бланка, буклету, каталогу або календаря привабливим та технологічним у виготовленні. 

Визначити точну ціну на друк поліграфії допоможе технічне завдання ТЗ, тому для початку прорахунку замовлення давайте з'ясуємо, що значимо для калькуляції:

 • формат (розмір) потрібного виробу;
 • тираж (кількість);
 • матеріал (папір, картон, пластик) і його щільність;
 • кольоровість друку (одностороння, двостороння, повнокольорова чи ні, СМYK або Pantone);
 • застосування пост друкованого оздоблення поліграфії (лакування, тиснення, конгрев, вирубка або фігурна висічка, біговка, фальцювання, упаковка).

Поліграфія для бізнесу — підсумовуючи, шукайте прайс-лист на поліграфічні послуги на профільних сторінках нашого сайту, якщо мова йде про ціні на стандартну поліграфію

 Але в більшості випадків вартість поліграфічної продукції розраховується за конкретним технічним завданням з урахуванням усіх вищеназваних нюансів, а краще навіть після надання або виготовлення оригінал — макета.

sset kafe

Друк поліграфії у Києві РІА "Донсай" - як замовити?

POSM zakazat v Ukraine

Якщо ви точно знаєте, чого хочете, маєте готовий дизайн і впевнені, що все правильно — алгоритм замовлення поліграфічної продукції для бізнесу простий

 • визначтеся з техзавданням (тираж, матеріал, особливості доставки та ін.);
 • надішліть замовлення зручним способом зв'язку (електронна пошта, Viber, Skype);
 • надайте дані платника та сплатіть виставлений рахунок;
 • повідомте куди надіслати готове замовлення;
 • на заключному етапі виробництва надішліть підписану довіреність або видаткову накладну і чекайте відвантаження. 

Знайти партнерів з поліграфії у Києві, як і в інших регіонах України, не складно. Хтось пропонує поліграфію дешево. Головне, щоби результат не розчарував!

Ми любимо свою роботу і, звичайно, зацікавлені в тому, щоб кожен клієнт з випадкового перетворився на постійного та лояльного. А потім сам рекомендував нас своїм друзям та партнерам. Ми намагаємося працювати так тому, що впевнені — кращої реклами, ніж добрі чутки не буває. 

У будь-якій роботі купа нюансів і краще їх передбачити заздалегідь. Якщо не знаєте з чого почати, сумніваєтеся, вибираєте - телефонуйте, будь ласка. Вислухаємо, обговоримо, порадимо та обов'язково знайдемо разом з вами оптимальне рішення для виготовлення поліграфії для вашого бізнесу.

menRestoran

РІА "Донсай". У чому наша місія?

paketDonsay

Поліграфія — ефективний інструмент для бізнесу, його становлення та просування. Головне завдання для нас — це задоволення потреб клієнтів у розвитку бізнесу, тобто

 • підвищення продажів;
 • у забезпеченні ефективних комунікацій;
 • у просуванні бренду;
 • у залученні нових та підтримці лояльності постійних клієнтів.

Для нас "реклама – це не мистецтво. Реклама - це спосіб продавати більше товарів більшій кількості людей якнайчастіше і за вищими цінами. Головне – це робити гроші для наших клієнтів.
Коли йдеться про поліграфію для бізнесу ми прагнемо зробити її справді рекламною, тобто здатною продавати та приносити прибуток. С 2008 года ООО «РИА Донсай» создает сайты и интернет магазины — торговая марка https://sws-content.com/

Буклет продавця ванілі на виставку ми зробили ароматизованим — і клієнти "йшли на запах".
Наше НОУ ХАУ - магнітні календарні віконця з логотипом забезпечать конкурентні переваги будь-якому календарю.. Добре, коли вітальна листівка складається у підставку для візиток або паперу для запису — значить її використовуватимуть довше. Так само як і настільний календар, якщо його зробити у формі органайзера для офісних дрібниць
Безумовно нестандартна та ексклюзивна поліграфія значно дорожча за звичну та стандартну. Але й ефект від креативних рішень набагато відчутніший. Наскільки це доцільно для вашого бізнесу - вирішувати вам. 

Як рекламне агентство з досвідом роботи 23 роки ми готові здійснювати комплексне рекламне обслуговування вашого бізнесу. Адже успішність бізнесу клієнтів – показник якості частково й наших зусиль. Розроблена спільно стратегія розвитку та злагоджена робота у її реалізації обов'язково дадуть результат. А свою залученість до вирішення ваших завдань ми гарантуємо.