КОНТАКТ

Vodafone 095 721 32 79, Kyivstar 067 661 73 07 Viber

mirallaarp@gmail.com
Skype:miralla777

ТОВ "РІА "Донсай" приймає безготівкові платежі від юридичних та фізичних осіб згідно виставлених рахунків - фактур. Всі суми з урахуванням ПДВ. Банківські реквізити: п/рах. UA143052990000026008015004513 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК", м. Київ, МФО 320649 Код ЄРПОУ 25603188, ІПН 256031805664
Заказать полиграфию рекламную
Заказать полиграфию в Киеве

Маєте бажання замовити поліграфію в Київі?

Продажі за останнє десятиліття вперто прагнуть піти в режим он-лайн. Це зручно і раціонально, коли ви знаєте все про товар, продукт або послугу. Замовити через інтернет, натиснувши пару кнопок, можливо, коли мова йде про стандартні продукти. Припустимо, візитні картки або листівки, де чітко відомі розміри, якість та щільність паперу, способи друку, наклад. Бажаєте замовити поліграфію, зокрема листівки А-4, А-5, А-6,плакати, афіші, постери або сети формату А-3, А-2 або А-1 - щоб ви орієнтувались в вартості ми розробили прайс-лист. Стандартна поліграфічна продукція достатньо інформативна і безумувно допоможе в вирішенні поточних бізнес проблем. Звертайтесь - надрукуємо.

Креативна поліграфія малої кількості.

З оригінальною та нестандартною поліграфічною продукцією дещо складніше. В разі необхідності виготовлення ексклюзивної, креативної поліграфії, та ще й невеликим накладом - її теж можно замовити у нас. Досвідчені менеджери РІА "Донсай" розрахують оптимальний варіант виготовлення, передбачивши всі нюанси та складнощі. Головне, не уникайте спілкування, докладно озвучте ваші задачі, потреби та сподівання, задавайте питання, обговорюйте перспективи, діліться сумнівами та страхами - ми теж зацікавлені в найкращому результаті. І вважаємо за необхідне передбачити все на етапі обговорення, бо найстрашніше для нас - розчарувати клієнтів. Особливо, якщо йдеться про нестандартну рекламну продукцію. Наприклад магнітні курсори для календарів. На етапі розрахунку нам необхідно з'ясувати для якого календаря вони передбачені, уточнити щільність паперу календарного блоку, а вам - зрозуміти за рахунок чого календарне віконце буде триматися на календарі і з яким обсягом роботи вам доведеться стикнутися під час оздоблення календаря магнітним віконцем. Окрім грошей за роботу ми воліємо отримувати ще й задоволення від вдячності клієнтів. Краще надамо зразки, надішлемо Новою поштою, якщо немає можливості зустрітися особисто. Нажаль не завжди є можливість виготовити зразок саме вашого замовлення, але аналогічні роботи з минулого дозволять вам бути впевненим в виборі та належній якості.

Іноді клієнти наполягають на виготовленні контрольного примірника. Теоретично це можливо, але зазвичай не раціонально, бо це довго, дорого... - все залежить від конкретної продукції. Іноді ми й самі наполягаємо на кольоропробі наприклад, коли маємо сумніви в якості друку. Частіше відправляємо замовникам аналогічні товари "на оглядини", помацати, оцінити дизайнерський картон, розрізнити глянсову ламінацію від матової, побачити наочно ту чи іншу технологію, тощо. Головне на етапі обговорення знайти спільну мову та відчути прагнення досягти спільної мети. Плануєте замовити поліграфію в Київі - зателефонуйте нашим менеджерам по телефону, Вайберу або Скайпу та отримайте професійну консультацію та відповіді на всі питання.

Заказать полиграфию для выставки
Заказать полиграфию нестандартную
полиграфическая продукция в Киеве
оригинальная полиграфическая продукция

Як замовити поліграфію в РІА "Донсай"

Замовлення поліграфічної продукції передбачає наступні етапи:

  • Виготовлення, коригування та узгодження оригінал-макету. Розробите самостійно? Чудово! Перевіремо і підкажемо, що варто відкорегувати або як виправити можливі помилки. Для коректної передачі кольорів іноді варто зробити колоропробу, яка буде зразком під час друку.
  • Оплата. ТОВ "РІА "Донсай" працює з ПДВ, з безготівковим розрахунком, як з юридичними, так і з фізичними особами. У разі співпраці вперше - передоплата має бути 100%, іноді 80% +20%, але обидва транші оплати до відвантаження готового замовлення поліграфії. Працювати без переоплати ризиковано - адже поліграфічна продукція зазвичай брендована і в разі виникнення форс-мажорних обставин, що завадять вам оплатити замовлення, ми не зможемо реалізувати її іншому клієнту. Рахунок - фактуру ми виставляємо після надання макету і повного узгодження усіх деталів, пакування, фасування, відправлення.
  • Виготовлення поліграфії. Ми намагаємось зробити співпрацю надійною та спокійною, зазвичай інформуємо клієнтів про перебіг виготовлення замовлення, оперативно реагуємо на запити, побажання, зміну обставин, тощо.
  •  Відвантаження готової продукції відбувається Новою поштою. Якщо сума замовлення перевищує 5000 грн. - оплатимо доставку самі. Надійно пакуємо поліграфічну продукцію в гофрокартонні ящики, запобігаючи псуванню додатково обгортаємо ящики стретч плівкою. Календарі настільні органайзери  та квартальні календарі з магнітними курсорами пакуємо в поліпропіленові пакети з клейкою стрічкою.
  •  Обмін бухгалтерськими документами. Перед відправленням ми просимо клієнтів надіслати скан довіреності або підписаної видаткової накладної, а в разі надання послуг - Акту виконаних робіт. Оригінали документів з мокрою печаткою ми вкладаємо в посилку разом з маркованим конвертом для повернення нам наших примірників документів з вашою мокрою печаткою Укрпоштою. Перейшли на електронний документообіг - немає проблем.

Зворотній зв'язок. Бажано знати, що сподобалось або не сподобалось в нашій співпраці. Ваші пропозиції, зауваження, вдячність допоможуть нам працювати краще, проаналізувати та виправити недоліки, зробити висновки або навпаки відчути ейфорію від вашої вдячності та підвищити мотивацію для подальшої ефективної роботи. Будемо вдячні за відгук про нашу співпрацю. Ми займаємось рекламою понад 23 роки і підкажемо як зробити ваш схвальний відгук корисним та вигідним і для вашого бізнесу.

Звертайтесь з замовленням поліграфії - докладемо зусиль, щоб вам сподобалось.

полиграфическая продукция подарочная
открытки с логотипом на заказ
полиграфическая продукция с логотипом
выставка рекламы РИА Донсай