Виготовлення документів

обложки для документов
изготовление документов
заказать обложки документов

РІА "Донсай" пропонує виготовлення документів, крім тих, що видаються державними органами. У нас можна замовити як тверді обкладинки для документів, які іноді називають “корочками” або “книжечками”, так і м'які — з додатковим поролоновим прошарком. Важливим видом документів є різні посвідчення, що підтверджують особу людини, її приналежність до конкретної організації чи дозвіл займатись певною діяльністю.

Просимо не плутати виготовлення документів і підробку документів - це точно не до нас. Ми виготовляємо обкладинки для документів на замовлення і як правило від 100 шт., у поодиноких випадках - від 50 шт. З недавнього — дзвінок із проханням зробити посвідчення з написом “Міністерство транспорту” та готовністю сплатити на картку обкладинки документів на 50 штук посвідчень. Не знаю чи користуються пільгами на проїзд у транспорті працівники галузі, але знаю, що Міністерство транспорту називається Міністерством інфраструктури вже років десять… У нас немає у продажу одиничних екземплярів обкладинки документів типу Преса, Учасник бойових дій, Волонтер…

бумвинил на обложки документов

Які ми пропонуємо книжечки - документи на замовлення

Наші обкладинки документів є книжечками певного розміру, виготовленими з палітурного картону товщиною 1,5 мм, обклеєного бумвінілом із зовнішнього боку, а з внутрішнього — паперове вклеювання для вписування потрібної інформації. На фото вище – асортимент покривного матеріалу бумвінілу, вибирайте та уточнюйте наявність.

Умовно документи можна розділити на кілька категорій, про що свідчить зазвичай фасад обкладинки:

  • які свідчать про здобуту освіту або закінчення курсів підвищення кваліфікації (дипломи, свідоцтва).

Залежно від призначення обкладинки документів у стандартному варіанті містять тиснення золотистою фольгою Тризуба та однієї з назв документа ПОСВІДЧЕННЯ, ПЕРЕПУСТКА, СВІДОЦТВО або ДИПЛОМ.

Для кого ми робимо обкладинки документів

Як правило, замовниками на виготовлення документів виступають юридичні особи, державні або комерційні підприємства, громадські організації, політичні партії, творчі об'єднання та спілки, навчальні заклади.

У РІА "Донсай" можна замовити обкладинки документів від 100 шт., іноді трапляється виготовляти і менше, вартість при цьому розраховується для кожного конкретного випадку.

Іноді підприємства замовляють виключно книжечки — тверді чи м'які. обкладинки для документів без внутрішнього вклеювання, яке друкують і приклеюють при необхідності самостійно.

Як замовити виготовлення документів

Якщо вашим співробітникам, студентам, членам вашої організації або працівникам підприємства необхідні посвідчення, пропуски, свідоцтва чи дипломи — пропонуємо замовити обкладинки документів у РІА "Донсай". Для цього треба виконати низку стандартних та простих дій:

  • зв'язатися з нашими менеджерами зручним для вас способом і викласти які обкладинки для документів Вам потрібні. На цьому етапі важливо передбачити всі нюанси замовлення на виготовлення документів для правильної калькуляції та визначення вартості;
  • передати реквізити підприємства для виписки рахунку. Ми працюємо з ПДВ та приймаємо оплату за безготівковим розрахунком;
  • сплатити виставлений рахунок на обкладинки для документів;
  • після повідомлення про готовність замовлення (виготовлення документів займає 8-12 робочих днів) передати скан довіреності або підписаної накладної та повідомити дані для відправки;
  • після отримання готового замовлення перевірити його комплектність та надіслати оригінали бухгалтерських документів нам.

Обкладинки для документів на замовлення при надсиланні Новою поштою ми ретельно упаковуємо, вкладаємо у посилку оригінали документів та зворотний конверт з маркою та нашою поштовою адресою. Ми сплатимо посилку самі, якщо сума за виготовлення документів перевищує 5000 гривень.