Магнітні курсори для календарів

Магнітні курсори для календарів

Магнитный курсор с тиснением серебром

Магнітне календарне віконце

Поздоровлення давно стали необхідним елементом ділового співробітництва. Напевно, ви задовго до новорічних свят замислюєтеся над вибором оригінального подарунку для бізнес-партнерів. Але друк фірмових календарів довгі роки займає пріоритетні позиції у виборі та цілком заслужено. Календар з вашим логотипом як «два в одному» — і корпоративний сувенір, і «довгограюча реклама». Десять років тому ми знайшли спосіб вбити трьох зайців, щоб назавжди завоювати лояльність цільової аудиторії. То були магнітні курсори для календарів. Календарне віконце називають курсором або бігунком, тому що воно курсує, бігає календарною сіткою, зупиняючись на сьогодняшньому числі.

Квартальні календарі, як правило, комплектуються обплетенням: прозора стрічка з червоним прямокутним віконцем закріплюється на календарі або за допомогою звичайної гумки для грошей, або за рахунок висічки, розрахованої під конкретну ширину. Іноді від надто сильно натягнутої гумки календар згинається, що псує його зовнішній вигляд і рикошетом б'є по вашому іміджу. А фірмовий календар як подарунок бізнес партнерам повинен бути привабливим, принаймні краще, ніж у конкурентів. Модель квартального календаря — найкращий корпоративний сувенір, а ми вигадали альтернативу стандартному обплетенню.

Ми друкуємо календарі більше 20 років і точно знаємо, як забезпечити вашому фірмовому календарю конкурентні переваги. Зробіть календарне віконце магнітним це сподобається всім!
Магнітні курсори - найфункціональніший елемент, який завжди у зоні уваги користувачів. На календарне вікно кілька разів на день кожен співробітник в офісі кидає погляд, очікуючи на поставку, готуючи документи на відвантаження або, рахуючи дні до п'ятниці. Магнітний курсор на календарі пересувають щодня на сьогоднішнє число. До нього торкаються щодня. Маркетологи знають правило семи дотиків. Тому ми переконливо радимо зробити магнітне віконце для календаря брендованим. Тоді воно забезпечить вам 365 торкань на рік! Який маркетолог цього не оцінить? Календар із магнітним віконцем поза конкуренцією! Звертайтесь, обов'язково придумаємо як зробити оригінальний календар із магнітним курсором для вашої компанії. 

Попередній слайд
Наступний слайд

Магнітні віконця – інноваційне рішення для календарів.

Любите настільні календарі або настінні перекидні календарі А-2 чи А-1 форматів? Для таких моделей календарів знайти віконце важко. Тому календарі втрачають у функціональності. З календарним віконцем досить побіжного погляду, щоб згадати сьогоднішнє число, без нього складніше. Тому й користуватися такими календарями не так зручно, як квартальними. Але для будь-якої проблеми можна знайти рішення.

І наше рішення креативне та оригінальне! Магнітне вікно забезпечить конкурентні переваги будь-якому фірмовому календарю, квартальному, настільному, настінному перекидному. Магнітний курсор на календарі тримається за рахунок відповідного або зворотнього магніту, зафіксованого на обороті останньої календарної сітки в блоці. Подивіться відео, на якому календар з магнітним віконцем А-2 формату. У ньому 12 листів щільністю 250 г кв.м і ламінована обкладинка. І не хвилюйтеся за функціональність, магнітні курсори для календарів ми робимо понад 10 років, знайдемо та запропонуємо рішення у будь-якому випадку. Для нас головне, щоб ваш календар був оригінальним та рекламним. Зробіть фірмовий календар із магнітним віконцем, та ще й брендованим – це сподобається кожному!

Магнитные курсоры разной формы
магнитные курсоры разных цветов
Календарная сетка с магнитными курсорами
магнитные курсоры зеленые

Календар із магнітним віконцем поза конкуренцією.

РІА «Донсай» пропонує виготовлення магнітних курсорів для квартальних, настільних та перекидних календарів з 3 мм ПВХ різних кольорів. Навіть стандартне магнітне вікно вже інтригує: як воно тримається на календарі? А якщо магнітний курсор буде ще й фігурним? В ідеалі - у вигляді вашого логотипу, якщо його можна перетворити на календарне вікно. Ми робили магнітні курсори для календарів різної форми: листочка, квітки, пивного келиха, автомобіля, електровоза, торгового візка.

І це ще не все. Зробіть магнітні курсори рекламними. При виробництві навіть прямокутних стандартних магнітних бігунків ми передбачаємо площу для брендування (нанесення логотипу). Розмістимо на магнітному курсорі ваш логотип чи торгову марку. Способів брендування багато: логотип можна надрукувати, тиснути фольгою або оформити як смоляну етикетку.

магнитные курсоры в виде легковой машины
Магнитный курсор в виде кабины трейлера
Магнитный курсор с логотипом для календаря
Магнитный курсор имеет вес 1,47 грамма

Магнітні бігунки для перекидних календарів.

Щодня, пересуваючи магнітний бігунок вашого календаря на сьогоднішній день, користувач підсвідомо згадує про вас. І причому з симпатією та вдячністю за подарований нестандартний календар. А для вас фірмовий календар із магнітним віконцем – реклама на цілий рік. До того ж ефективна. Пом'ятаєте правило семи дотиків у маркетингу? А тепер порахуйте скільки «доторкань» протягом року забезпечить вам магнітне календарне вікно з вашим логотипом! Подарункова поліграфія повинна бути рекламною і сприяти просуванню бренду.

Замовляйте магнітні курсори з логотипом для ваших фірмових календарів та забезпечте ефективну рекламу на цілий рік!

магнитные курсоры в в виде поезда
Магнитный курсор в форме бокала с пивом
Магнитный курсор печать шелкография в одну краску
Магнитный курсор в форме дома