Щоденники та блокноти з логотипом

Ежедневники и блокноты с логотипом

Ежедневник нанесение логотипа слепое тиснение
Ежедневник тиснение серебром

Щоденники для планування роботи

Чим краще робота організована, тим вища її продуктивність. Чітко поставлені завдання, перелік телефонних дзвінків, список справ та дій – гарантія того, що нічого не забудеться. Звикли планувати на паперових носіях? Тоді кращого варіанту, ніж блокноти, тижневик або планінг не знайти. Вибирайте варіант робочого зошита залежно кількості справ. Щоденники – для щоденних записів, тижневики та планінги – на планування робочого тижня. Замовити щоденники з логотипом можна в РІА «Донсай». Фірмові щоденники будуть використовувати ваші співробітники. Зручні для планування щоденники з вашим логотипом будуть гарним корпоративним подарунком для бізнес партнерів або клієнтів вашої компанії. Слід розглядати фірмовий щоденник не тільки як робочий інструмент менеджера, але і як складову корпоративного стилю, яка підкреслює статус та імідж компанії.

Вирішили замовити ділові щоденники? Звертайтесь до менеджерів РІА Донсай в Києві. Озвучте ваші побажання та вимоги, розкажіть про особливості роботи та планування, про те, яким саме щоденникам надаєте перевагу... І ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант ділових щоденників, з якими буде приємно працювати всім вашим співробітникам. 

Ежедневники светлый кожзам
Ежедневники слепое тиснение

Виробники ділових щоденників

Ділові блокноти та щоденники затребувані та популярні, їх виробляють мільйонними тиражами. На ринку України представлені німецькі Brunnen італійські Lediberg, щоденники виробництва Франції та Туреччини, але ми віддаємо перевагу українським виробникам.

Вибираючи українські, ми підтримуємо та розвиваємо національну економіку та забезпечуємо робочі місця співгромадянам. Щоденники українського виробництва пристосовані для нашого ринку.

По-перше, наші щоденники українською мовою.

По-друге, на форзацах – карта України та Європи.

Нарешті, довідкова інформація, також державною мовою, включає відстань між обласними центрами України та містами Європи, загальноприйняті міжнародні скорочення в діловій документації, міжнародні автомобільні символи та часові пояси.

Перші сторінки розлиновані для короткого планування за місяцями та пам'ятними датами, надруковані календарні блоки на 2 роки. Щоденники містять алфавітну книгу для запису телефонів. Тут і міжнародні штрих-коди, і міжнародні розміри одягу та взуття, і одиниці виміру, тобто багато корисної інформації, яка спрощує роботу.

Ежедневник обложка под ткань
Ежедневники блокноты обложка кож-зам

Щоденники або блокноти замовити

Щоденники бувають різні за розмірами. Найпоширеніші формату А5. Великі щоденники формату А4 замовляють для керівників, маленькі і компактні А6 зручні для жіночої сумочки.

Комусь подобається класичний щоденник у твердій обкладинці, як книга, хтось віддає перевагу гнучкій, інтегральній обкладинці. Датовані щоденники розраховані на конкретний рік, де на кожній сторінці надруковано число, місяць і навіть день тижня. Не робочим дням, суботі та неділі відводяться спільна сторінка.

Сторінки щоденника розлиновані щогодини – і ви не забудете зателефонувати завтра о 14.00, як обіцяли, що буде гідно оцінено. Внутрішній блок щоденника надрукований на білому або кремовому папері. Для зручності куточки щоденника перфоровані. Щоденники оснащені закладками (лясі), бажаєте — у корпоративному кольорі, або навіть дві.

Для вибору обкладинки – асортимент штучної шкіри різних кольорів та фактур, що також додає вибір варіанта, близького до корпоративного стилю.

Будь-яка річ стає рекламною та фірмовою, якщо нанести бренд, логотип чи слоган.

Блокноты ежедневники обложка кожа
Ежедневники - информационный блок

Фірмовий щоденник - це щоденник з логотипом

Колектив згуртовує одна мета, спільна робота, спільні завдання, злагоджені дії задля загального результату. Тому далекоглядний керівник докладає зусиль для згуртування команди. Корпоративна символіка, фірмовий одяг, канцтовари з логотипом - все це підвищує патріотизм і змушує працювати краще та результативніше.

Презентувати співробітникам перед новим роком щоденник з логотипом фірми означає мотивувати кожного відповідально планувати свої дії.   РІА Донсай пропонує наступні варіанти брендування щоденників:

  • тиснення логотипу. Для цього виготовляється металеве кліше і на обкладинці щоденника робиться відбиток, чи безбарвний (сліпе тиснення), чи за допомогою сріблястої або золотистої фольги. Кліше використовується кілька років;
  • персональна обкладинка. Надрукована на папері, пресована матовим або глянсовим ламінатом і кашована на твердий палітурний картон. Придумайте концепцію та дайте волю дизайнеру для повного уявлення виду діяльності. Повнокольорова обкладинка друкується для великих тиражів щоденника, починаючи з 200 штук;
  • логотип наноситься методом трафаретного друку;
  • друк логотипа ультрафіолетовими фарбами на обкладинці щоденника.       
  • Вибір варіанта нанесення логотипу, найбільш респектабельний, раціональний або бюджетний метод брендування готових щоденників за Вами. А наші менеджери професійно проконсультують та допоможуть визначитися з вибором. Телефонуйте!
Ежедневник тиснение
Ежедневник образцы кожи для переплета

Блокноти з логотипом – реклама та робочий інструмент

Використовуйте для роботи все, що допоможе зробити її кращою. Для того й вигадали канцелярське приладдя. Йдеться насамперед про паперове. Папір для запису - корисна штука, на ньому можна черкнути для запам'ятовування ключові моменти під час телефонного дзвінка, зробити замітку, записати ім'я співрозмовника або іншу корисну інформацію. Не факт, що потрібний клаптик паперу не загубиться в робочій метушні. Спробуйте користуватися блокнотом на металевій пружині. Не поспішайте виривати лист, переконайтеся, що він не знадобиться.

Пропонуємо виготовлення блокнотів формату А-6 та А-5. Яскрава і барвиста обкладинка в корпоративному стилі, надрукована на папері щільністю 300 – 350 г, покрита глянцевим або матовим ламінатом, 24 або 50 сторінок з повнокольоровим двостороннім друком на офсетному папері 80 г, плетіння металевою пружиною. промо-сувенір для клієнтів. Подаруйте такий – і він нагадає про ваш бізнес у потрібний момент.

Фірмовий блокнот із розлиненими в клітку або в лінійку сторінками змушує писати акуратно і раціонально, а значить він служитиме і рекламуватиме довше. Контактні дані, телефон, електронна пошта, сайт, перелік пропозицій на обкладинці або навіть на кожній сторінці забезпечить пріоритетний вибір саме вам, а не конкурентній фірмі з аналогічною групою товарів чи послуг.

Вартість друку блокнотів з логотипом на металевій пружині (ціна на фірмові блокноти може бути скоригована після надання дизайну та зміни параметрів замовлення)

Характеристика \ тираж50100200
Блокнот А-6, обкладинка 4+0, 350 г, 24 стор. 4+4, 80 г34,8027,7824,18
Блокнот А-5, обкладинка 4+0, 350 г, 48 стор. 4+4, 80 г58,8054,8043,80
За бажанням обкладинку блокнота можна зробити з двостороннім друком задля більшої інформативності, ламінованою глянсовою або матовою плівкою, розташувати металеву пружину на довгій стороні - для точного розрахунку звертайтесь до наших менеджерів.
Открытые блокноты с вертикальной пружиной
Блокноты с тиснением и выборочной лакировкой
Блокноты на пружинах