Запрошення

конверты из дизайнерской бумаги для пригласительных
пригласительные А-5
печать пригласительных на заказ

Чи варто замовити запрошення?

І у професійному, і в особистому житті завжди має бути місце для свята. Коли можна порадіти, підсумувати, поспілкуватись у неформальній обстановці з колегами та друзями. Тому варто запланувати друк запрошень. Кому не приємно отримати персональні запрошення на ювілей, корпоратив, весілля, виставку, прес-конференцію чи на день народження? Запрошення не тільки містять інформацію про привід для святкування, місце, час проведення заходу, вони підкреслюють вашу симпатію до адресатів. "Про мене не забули, мене будуть раді бачити, зі мною готові розділити свято, мене цінують і пам'ятають" - кому це не потішить самолюбство? Заздалегідь отримані запрошення допоможуть вашим гостям запланувати свій час, поміркувати про привітання та тости, приготувати оригінальний подарунок. Замовити запрошення краще заздалегідь. Друк звичайних запрошень займає пару днів і то за наявності готового оригіналу макету. А якщо ви хочете бачити ваші запрошення креативними та оригінальними - варто замислитися про це значно раніше. Запрошення на ювілей однієї компанії ми робили півтора місяці — від концепції, копірайту, дизайну до повного виготовлення разом із конвертами, на яких був сургучний друк із відбитком логотипу. Зате ми впевнені, що ці запрошення напевно запам'ятали, а може і зберігають досі як зразок для наслідування. У будь-кому разі, саме цей експонат комусь дуже сподобався і зник з експозиції РІА "Донсай" в Києві на виставці REX 2008. Запрошення на ювілей компанії ІВІК (дивіться їх фото внизу сторінки) вийшов у вигляді буклету з короткою історією діяльності фірми і якнайкраще відповідав стилістиці корпоративу.   

заказать пригласительные из дизайнерской бумаги
пригласительный из дизайнерской бумаги с тиснением фольгой

Друк запрошень у Києві може запропонувати багато хто. Якщо необхідно замовити запрошення на масовий захід – спортивні змагання, мітинги, виставки, відкриття супермаркету і вам потрібно їх багато – краще замовити запрошення у вигляді листівки з офсетним друком на щільному папері. дивіться орієнтовні ціни.

Якщо мова йде про запрошення на ювілей, ваш або вашу компанію, на весілля, то ми виходимо з того, що запрошення мають бути незвичайними та оригінальними. Ідею, як правило, підказують захоплення та уподобання, хобі або професія героя урочистості, тематика вечірки або місце її святкування. Запрошення на ювілейний день народження може бути сувоєм із сургучевою печаткою та відбитком екслібрису ювіляра, дружнім шаржем з бешкетним текстом, листівкою у вигляді букета або ажурного віяла для жінок, у формі фраку для чоловіків, піратської карти скарбів або комп'ютерного лабіринту на дитяче свято. Ідею можуть підказати захоплення та уподобання, хобі, професія або вид діяльності винуватця урочистості, тематика вечірки та місце її святкування, будь то запрошення на ювілей конкретної людини або великої корпорації, чи весільні запрошення. Упаковкою може служити нестандартний конверт, коробочка, тубус, скринька, валізка… Цінителів гарного паперу порадує великий вибір дизайнерського картону різних кольорів та відтінків, гладкого чи фактурного, асортимент перламутрової кальки. Прикрасять запрошення не тільки друковані технології, що декорують листівки, а й стрази, блискітки, банти, стрічки…

Креативний підхід та щира зацікавленість РІА «Донсай» в тому, щоб запрошення сподобалися, відобразили Вашу індивідуальність, запам'яталися гостям і стали нашим подарунком до вашої урочистості.

пригласительные на детский день рождения
пригласительные на юбилей с ажурной высечкой

Друк запрошення на День народження

День народження – найголовніше свято для кожної людини. Напевно, не тільки для нас, мешканців пострадянського простору, які звикли вимірювати тимчасові проміжки п'ятирічками, круглі дати особливо значущі. Зазвичай усі намагаються відсвяткувати їх якось по-особливому, зібрати за святковим столом у ресторані чи кафе не лише близьких родичів, а й друзів, колег та партнерів. Як, де та з ким відзначити ювілей? Знайти приємне місце для банкету або замовити столик можна за 10 - 15 хвилин, Google на допомогу. Але як зібрати родичів та друзів у потрібному місці та у потрібний час? Можна звичайно зателефонувати, написати в Месенджер або електронною поштою, але «наша голова має чудову властивість — забувати» (крилата фраза мого викладача психології). Хтось із гостей не запам'ятав у яке кафе та на який час запрошений, а перепитати соромиться – незручна ситуація на рівному місці…

Краще замовити запрошення у поліграфічній фірмі та заздалегідь їх розіслати поштою або вручити особисто. Можна купити готові запрошення на день народження в книжкових та інтернет магазинах та власноруч підписати їх – це здорово, якщо ви знайдете варіант до душі. А давайте зробимо саме для вас - з вашими фото різних років, з надрукованим зверненням, у ваших улюблених кольорах, на вишуканому дизайнерському папері з тисненням металізованою фольгою або лазерною висічкою. Такі оригінальні запрошення листівки викличуть позитивні емоції у ваших гостей, змусять їх підготуватися до свята і зробити святкування душевним і незабутнім. 

пригласительные на юбилей фирмы
заказать пригласительные на открытие супермаркета

Чудово якщо, замовляючи запрошення, ви надаєте готовий дизайн. «Ви можете втілити у життя будь-які дизайнерські задумки!» — пам'ятаю комплімент дівчини — дизайнера на одній із виставок REMA Days Київ після знайомства з нашою експозицією листівок та розповіді про технологічні можливості підприємства. Друк запрошень, навіть на дизайнерському картоні, з використанням після друкованої декоруючої обробки (тиснення, конгрев, фігурна або мереживна висічка, вибірковий лак тощо) завжди простіше. На відміну від ситуацій, коли замовник хоче, щоб було «красиве». І до того ж одразу хоче, щоб йому озвучили вартість… Коли немає ні ідеї, ні дизайну, ні кількості — тобто жодних вступних даних… Якщо вартість для вас у пріоритеті — пам'ятайте, що готові запрошення на ринку у будь-якому разі будуть у 3-4 рази дешевшими за замовні - оригінальні. Коли ви хочете подарувати справжнє свято собі або своїм близьким, готуйтесь до набагато більших витрат часу і грошей — забудьте, що ви закінчений інтраверт і телефонуйте нашим менеджерам для спілкування. І готуйтеся відповісти на численні питання, тому що ми намагаємось ставитися до кожного замовлення не формально, а гіпер відповідально, щоб запрошення на день народження сподобалися, могли мотивувати, обов'язково запам'яталися та зберігалися довгі роки.

пригласительные корпоративные открытки
пригласительные на день рождения в Киеве

Корпоративні запрошення на ювілей компанії

Коли віддаєш бізнесу дві третини свого життя він для тебе як дитина, яку ростиш, годуєш, виховуєш і піклуєшся про нього в режимі 24\7. Тому ювілей для компанії це віха, свято та досягнення. До нього готуються заздалегідь, залучають івент агентства, готують подарунки та нагороди, грошові премії та намагаються відсвяткувати його так, щоб віддячити всім, хто сприяв його становленню та розвитку. Серед них — ваші клієнти та партнери, для яких треба замовити запрошення на ювілей вашого підприємства. Неформальне спілкування, зустріч з приємного приводу, можливість подякувати — емоційне спілкування гуртує ваш колектив та бізнес партнерів, які, ймовірно, знали одне одного лише телефоном. 

Частіше корпоративні запрошення намагаються зробити в стриманому діловому мінімалістичному стилі. Щільний дизайнерський картон, близький до фірмового кольору, обов'язково логотип, ювілейна дата і персоналізація в тексті запрошення. Бажано зробити в тому ж стилі та конверт для запрошення. Є й приємні винятки. Коли клієнти намагаються зробити запрошення на корпоративний ювілей не просто офіційними, а ексклюзивними та креативними. Забезпечимо друк запрошень будь-якого рівня складності. Звертайтесь - для нас неможливого мало.

заказать пригласительные для предприятия
трафаретная печать пригласительных с конгревом

Запрошення на новорічний корпоратив

Кінець року для багатьох компаній - це час підбити підсумки, відзначити досягнення в бізнесі, віддячити співробітникам і створити мотивацію для продуктивної роботи наступного року. Закономірно, що багато компаній організовують новорічний корпоратив як заслужене свято для колег. А чому б не зустріти новий рік з бізнес-партнерами, найбільш лояльними та приємними, адже ви і їм зобов'язані своїм розвитком і від вашої плідної співпраці в перспективі залежить майбутнє компанії. Бізнес партнерів обов'язково треба привітати хоча б новорічною листівкою, а краще подарувати щось з корпоративних сувенірів, традиційний щоденник або  фірмовий календар ( ми залюбки зробимо його оригінальним), настільний або квартальний. А керівників партнерських компаній можна запросити на ваш новорічний корпоратив, щоб познайомити зі своїми співробітниками та зробити ділові контакти ближчими, емоційними та довірливими.

Замовте запрошення на новорічну вечірку для бізнес-партнерів і надішліть поштою. Не бійтеся бути нав'язливим, навіть якщо запрошення не буде прийнято – ваша дружелюбність не залишиться непоміченою та зіграє на ваш імідж. 

новогодние пригласительные для фирмы
какие заказать пригласительные

Новорічний корпоратив може бути костюмованим балом, театральною виставою, яку підготують ваші колеги, тематичною вечіркою. Вкажіть все це в тексті запрошення, щоб гості були готові до цього і не відчували себе білою вороною. Запрошення на новорічне свято задає тон і настрій. Адже новорічний корпоратив не лише спільне застілля, це привід зблизити та об'єднати людей, потанцювати, подуріти, організувати конкурси, просто посміятися, згадавши курйозні випадки з минулого та поділитися планами на майбутнє. 

заказать пригласительные с конвертами в Киеве
пригласительные открытки на заказ

Запрошення на весілля

Одруження — найсерйозніший крок у житті і тому особливе свято, до якого готуються відповідально та ретельно, задовго до наміченої дати, планують тематику та сценарій, вбрання, місце проведення урочистостей та антураж. По-хорошому, весілля, як і кохання, має бути єдиним у житті, принаймні так планує більшість молодят. Тому хочеться, щоб це свято стало найщасливішим і найзабутнішим днем для нової родини, зачарувало і надовго запам'яталося присутнім гостям.

Для родичів та друзів варто замовити запрошення на весільне свято. Саме вони зададуть тон майбутнього свята. Можна купити готові (благо, зараз їхній великий вибір) запрошення та вписати свій текст запрошення. А якщо у вас є час, бажання, можливості та творчі нахили – можна зробити оригінальні запрошення самостійно. Нещодавно ми друкували чарівні запрошення з чудовою ідеєю — серце з двох відбитків пальців, що може бути унікальнішим! Такий креатив молодят гідний захоплення! Тим і цінні ексклюзивні запрошення на весілля – як перша сімейна реліквія, яка залишиться зворушливим спогадом на довгі роки та стане початком вашої сімейної історії.

корпоративные пригласительные открытки
свадебные пригласительные в конвертах
печать пригласительных на заказ
пригласительные открытки на выставку

Весільні запрошення на замовлення

І нарешті, найпростіше і раціональне рішення - замовте виготовлення весільних запрошень професіоналам, які зможуть втілити будь-яку вашу ідею або запропонувати щось особисте та цікаве саме для вашої пари. У такому разі все буде гармонійно в єдиному стилі:

— задумали «дворянське весілля», нехай запрошення будуть на старовинному папері з сургучовою печаткою та відбитком сімейного герба, основою якого стануть ініціали молодят;

— віддаєте перевагу урочистості в народних традиціях — не уникнути національної вишивки та етнокалориту в дизайні запрошень;

— весілля у східному стилі, кантрі чи диско диктує зовсім інші вимоги до дизайну, матеріалів, оздоблення, причому не лише самих запрошень, а й гостьових карток, табличок на стіл, бомбоньєрок та маленьких сувенірів для всіх гостей…

Ваші весільні запрошення як перша сімейна презентація, пам'ятайте це, прагнуть, щоб вони були гідні вашого кохання, не соромтеся виявити свої почуття, смаки та уподобання. А ми із задоволенням допоможемо знайти ваше єдине правильне унікальне рішення. Звертайтеся – будемо раді співпраці.

конверты для пригласительных открыток
конверты сургучовая печать с оттиском логотипа
печать пригласительных дизайн креатив
оригинальные пригласительные открытки в Киеве заказать