Наклейки і стікери

Этикетки на самоклейке в Киеве
Печать этикетки в Киеве с фигурной высечкой
смоляные наклейки

Друк наклейок і стікерів в Києві.

Наклейки або наліпки - поліграфічна продукція, надрукована на самоклеючих матеріалах (папері або поліпропіленовій плівці). Експерти називають цей вид поліграфії одним з найефективніших з незаперечними перевагами надійності, доступності, простоти та оперативності використання. Тому друк стікерів або друк наклейок — досить поширена послуга друкарень та друкарських салонів не лише у Києві, а й в інших регіонах України. Ми можемо запропонувати друк наклейки, як прямокутної, так і фігурної — з контурною плоттерною порізкою. Іноді наклейки називають самоклеючими етикетками або англійською Стікерами. Стікери у Києві можна надрукувати у аркушах або в рулоні. Чим відрізняються наклейки та стікери? Це практично синоніми, хоча стікери лаконічніші і менш інформативні, це предмет окремої розповіді.

Наклейки можна розглядати як оптимальний варіант швидко і недорого донести інформацію до вашої цільової аудиторії. Приклейте на товар або вітрину яскраві стікери АКЦІЯ!, ХІТ ПРОДАЖУ!, ЗНИЖКА!, NEW!, SALE! та увага покупців гарантована. Замовляйте у нас!

Друк наклейок та стікерів потрібний для реклами, брендування та продажів. Не залишиться непоміченим автомобіль із наклейками торгової марки, рекламного постера чи слогану. Більше ймовірності залучити нових клієнтів, якщо на встановленому кондиціонері, пластикових вікнах, меблях або оргтехніці є наклейки виробника, постачальника або продавця. Щоденник,ручка, запальничка, брелок з фірмовою наклейкою або логотипом відразу перетворюється на корпоративний сувенір.

Існують спеціальні стікери для друку штрих-кодів або адресних даних, що позбавляє необхідності писати або друкувати безпосередньо на конверті. Наклейки застосовуються для маркування продукції, для пломбування та гарантії, для захисту від підробки, для навігації… Для цих цілей більше підійдуть рулонні стікери.

Якщо вам необхідно надрукувати наклейки або стікери, ми з задоволенням зробимо це, за необхідності відправимо продукцію в будь-який регіон України.

Вартість друку наклейок

Розмір\Друк 4+0 для тиражів50010002000
50х90 мм6849181488
70х100 мм87011881848
А-6, 105х148 мм178822804188
А-5, 148х210 мм304840387500
Друк наклейок 4+0 на самоклеючому папері Рафлатак з просічками. Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

печать наклеек в Киеве
печать стикеров в Киеве
Наклейки на пленке

Як можна використовувати наклейки та стікери?

Ми допоможемо підібрати такі наклейки, які б чітко відповідали вашим цілям та завданням, були привабливою, довгостроковою та ефективною рекламою.
Для поодиноких екземплярів або невеликого тиражу наклейок ми пропонуємо цифровий друк на папері або ПВХ плівці Рітрама (Франція). Наша техніка дозволяє друкувати наклейки різного розміру на сірникову коробку або на борт тролейбуса шириною до одного метра. Для виготовлення наклейок невеликого формату на плівці Оракал тиражем від кількох сотень використовуємо шовкотрафаретний друк або тиснення фольгою.

РІА «Донсай» пропонує друк наклейок та стікерів у Києві:

  • рекламні повнокольорові наклейки на самоклеючому папері
  • наклейки та стікери повнокольорові на ПВХ плівці, білій або прозорій;
  •  наліпки на плівці Оракал з трафаретним друком;
  • псевдо голографічні наклейки та стікери на плівці;
  • маркувальні наклейки;
  •  пломбувальні наклейки на плівці, що саморуйнується;
  • наклейки та етикетки на пляшки (вино, шампанське, горілка, коньяк та ін.);
  • наклейки та стікери в рулоні на поліпропіленовій дзеркальній плівці;
  •  смоляні наклейки (шильди).
Печать этикеток
объемные этикетки в Киеве
Стикеры в Киеве

Наклейки в Києві можна зробити будь-якого розміру, з різних матеріалів, починаючи від малих тиражів.
Якщо наклейки мають фігурну, не прямокутну форму, їх можна висікти на пресі тигля, що доцільно для великих тиражів або порізати на плоттері, якщо наклейок мало або вони великого розміру.
Часто на наклейках чи етикетках ми використовуємо тиснення фольгою. Особливо, коли йдеться про гарантійні, що засвідчують права власності або авторства, наклейки обмеженого тиражу. Виготовлення галограмних наклейок – досить дорогий і трудомісткий процес, тому ми пропонуємо псевдо галограмні наклейки – з ексклюзивним дизайном, на галограмній плівці з трафаретним друком або гарячим тисненням звичайною або галограмною фольгою.

Якщо наклейка друкується на папері, але її використовують у вологому середовищі — можемо запропонувати препресування ламінатом (прозорою ПВХ плівкою), глянсовим або матовим. Він не тільки захистить барвисту поверхню, але й надасть наклейці глянсового блиску або приємної на дотик бархатистості. Можна надати блиск окремим ділянкам або фрагментам наклейки, застосувавши технологію вибіркового ультрафіолетового лакування. Іноді ми використовуємо звичайні або смоляні наклейки як елементи декору листівок, буклетів, магнітних курсорів, календарів.

Инструкцию тоже можно сделать в виде наклейки
смоляные шильды и объемные этикетки
печать стикеров в Киеве