Виготовлення посвідчень та виробництво перепусток у Києві

стандартные пропуска
сделать удостоверения

Як замовити перепустки та зробити посвідчення у Києві

Незважаючи на розвиток електронних засобів ідентифікації, у певних випадках перевага надається традиційним паперовим перепусткам та посвідченням. Вони компактні, зручні у використанні та в деяких випадках надійніші, ніж електронні. Стандартні посвідчення та пропуски частіше замовляють державні організації. І приватні підприємства різних сфер діяльності, які працюють в Україні, використовують стандартні перепустки та посвідчення теж. Зробити посвідчення та замовити перепустки можуть і громадські організації та об'єднання, політичні партії, навчальні заклади, спортивні клуби та спільноти за інтересами. Зустрічаються  корпоративні, сувенірні, подарункові, учнівські перепустки та посвідчення. Незважаючи на простоту цих поліграфічних виробів, виготовлення посвідчень і виробництво перепусток вимагає налагодженої технології, спеціального обладнання, наявності асортименту покривних матеріалів, а найголовніше — «золотих» рук професійних і досвідчених палітурників..

Якщо Ви вирішили вперше замовити перепустки або зробити посвідчення для вашого підприємства чи організації та не знаєте з чого почати — дзвоніть нашим менеджерам і вони із задоволенням допоможуть вам визначитись із вибором. А дизайнери розроблять кілька варіантів дизайну для тиснення на обкладинці, макет внутрішнього вклеювання та нададуть вам для затвердження. РІА «Донсай» вже понад 23 роки успішно займається виготовленням рекламної поліграфії. Якщо ви вирішили замовити перепустки або зробити посвідчення у нас — можете бути впевнені у належній якості продукції та дотриманні термінів виконання замовлення. Доставимо готові посвідчення чи пропуски до будь-якого міста України разом із комплектом бухгалтерських документів та зворотного конверта з поштовою маркою для повернення наших екземплярів із мокрою печаткою.

изготовление удостоверений
стандартные удостоверения и пропуска - варианты обложки

Стандартні перепустки та стандартні посвідчення

У РІА «Донсай» можна замовити посвідчення та зробити перепустки як стандартні, так і за індивідуальним проектом замовника. Стандартні посвідчення та стандартні пропуски є книжечки з твердою обкладинкою розміром 95х63 мм або 100х70 мм зі стандартним тисненням сріблястою або золотистою фольгою Тризуба та назви документа. Виготовлення посвідчень та виробництво перепусток у РІА “Донсай” дозволяє вам вибрати колір покривного матеріалу (бумвінілу). Асортимент широкий, назвіть бажану колірну гаму і ми надішлемо вам на електронну пошту або на Вайбер фото можливих варіантів обкладинки.

Обкладинка для пропусків з твердою скоринкою виконується з бумвінілу, наклеєного на палітурний картон завтовшки 1.5 мм. Стандартні перепустки та стандартні посвідчення відрізняються відносно невисокою ціною при виготовленні у кількості від 100 шт. Стандартне внутрішнє вклеювання містить рядки для вписування необхідної інформації (назви підприємства, П.І.Б. власника документа, рамки для вклеювання фото, інформацію про дати видачі та продовження строків дії посвідчення або пропуску і звичайно підпису керівника та друку підприємства). 

Для продовження терміну експлуатації документів паралельно можна придбати прозорі ПЕТ обкладинки. Стандартні посвідчення – найбюджетніше рішення для впровадження пропускного режиму. Слова стандартні та бюджетні для когось звучить зневажливо, а для нас — раціонально. Пропонуємо урізноманітнити стандартні перепустки та стандартні посвідчення широким вибором кольорової гами покривного матеріалу – бумвінілу. Вона варта того, щоб якось детальніше зупинитися на цій темі. 

Одним словом, пам'ятайте, що якщо вас цікавить виготовлення посвідчень та виробництво перепусток у вигляді традиційних "радянських" скорин документів - це до нас. А про можливість замовити перепустки або зробити посвідчення в більш респектабельних варіантах  читайте на інших сторінках нашого сайту в наступних статтях.