Новорічні листівки

новогодние открытки
открытки на новый год

Вітальні листівки на Новий рік

«Чи варто вітати бізнес партнерів та клієнтів?» - питання риторичне для будь-якого грамотного маркетолога, PRщика або рекламіста. Привітання — найдієвіший інструмент утримання клієнтів у сфері своїх професійних інтересів. Іноді досить нагадати себе, щоб відновити чи освіжити ділові контакти. Тому варто використати будь-який привід для вітання. І найкращий з них — новорічні свята, улюблені та близькі з дитинства для всіх. Друк листівок у Києві пропонують багато друкарень та поліграфічних фірм. Зробіть оригінальні листівки на замовлення з вашим логотипом, з дизайном у корпоративному стилі. Отримані новорічні листівки у багатьох компаніях виставляють напоказ (знайома ситуація — новорічні листівки розставлені на стійці ресепшну?) або навіть вішають на ялинку. Вітальні листівки це ваш знак уваги, висловлення подяки та симпатії. Кого це не потішить? Тому замовте нам заздалегідь оригінальні листівки на новий рік із вашим логотипом для привітання бізнес-партнерів.

Звичайно, можна привітати і СМС — кой, і анімаційною листівкою, але такі привітання виглядають формально. Краще надсилайте поштою свої фірмові листівки на замовлення! Чи не сучасно? Надіслані поштою новорічні вітальні листівки в конверті викликають почуття розчулення з домішкою ностальгії навіть у відвертих циніків. Це підкреслить, що ви готувалися до привітання та замовили друк листівок заздалегідь. Листівки на замовлення краще зробити з персональним зверненням, що завжди приємніше. У такому самому корпоративному стилі можна надрукувати й вітальні конверти. 

печать открыток в Киеве
открытки с новым годом

Новорічні листівки - подаруйте свято

Забудьте про офіціоз та стриманість. Новий рік – свято чарівне. Використання в сюжеті листівки новорічної символіки важливіше, ніж фанатичне дотримання корпоративного стилю. «До чого тут сніговик до нашої будівельної фірми?»,- прокоментувала прес-секретар один із варіантів дизайну новорічних листівок. А потім: "Ви не повірите! Шеф вибрав сніговика!" Приємно працювати із адекватними людьми!

Для фірмової листівки на новий рік підійдуть блискучі дизайнерські картони, стрічки або блискітки, фігурна або ажурна висічка, об'ємне тиснення та вибіркове лакування. Все, що передає атмосферу свята та виділяє саме ваші вітальні листівки з-поміж інших. Чудово, якщо її можна поставити на полицю або повісити на ялинку - листівку побачить багато хто, не варто забувати про свою рекламу. Новорічні листівки у формі ялинки з блискучими прикрасами, рукавички з оксамитовою оконтовкою, Ялинкової кульки з об'ємним логотипом, маскарадної маски, чобітка або свічки явно заслужать більше уваги, ніж звичайні прямокутні стандартного розміру. Ми пропонуємо ще один оригінальний варіант привітання - міні календарик, яким користуватимуться цілий рік. Взагалі календар є традиційним подарунком для клієнтів та партнерів напередодні нового року. Але ми маємо декілька НОУ-ХАУ як зробити календар оригінальним та гарантувати йому місце в потрібному вам офісі.

корпоративны открытки
новогодние открытки с тиснением

Листівки на новий рік та Різдво

Новорічні листівки часто бувають і Різдвяними одночасно. Заплануйте друк листівок заздалегідь, щоб новорічні свята не застали вас зненацька. Зробіть оригінальні листівки на замовлення душевними та святковими. Друк листівок на красивому блискучому дизайнерському картоні займе 3-4 дні в передноворічному ажіотажі. А якщо потрібні ексклюзивні новорічні листівки із застосуванням різних пост друкованих технологій обробки — то виготовлення листівок вимагатиме значно більше часу. 

Пам'ятайте, що фірмові новорічні листівки зі щирими побажаннями подарують вашим бізнес партнерам гарний настрій та впевненість. Це вже достатня нагода замовити друк листівок. І нехай вони стануть додатковим стимулом для подальшої співпраці. 

Не втрачайте й інші можливості привітати ваших клієнтів та бізнес-партнерів — приводів багато, переконайтеся самі. 

открытки нестандартные
Новогоднее приглашение с бантом
поздравительные открытки с логотипом