Візитні картки в Києві

Візитні картки в Києві

Две горизонтальные визитки
Две вертикальные визитные карточки

Почни бізнес з замовлення візитівок

Як театр починається з вішалки, так і бізнес із візитки. Візитні картки - перше, що варто замовити.. Можливо навіть раніше, ніж розробку дизайну логотипу та брендбук фірми. Візитка – засіб познайомитись, представитися, лаконічно викласти комерційну пропозицію, залишити контакти на згадку. Фраза «візитна картка» стала узагальненням неспроста. Візитка – це перше уявлення про компанію, це перше враження, де все важливо – від дизайну до тактильних відчуттів. Коли кажуть: «візитною карткою театру (ресторану, навчального закладу…) стало…» — передбачається з одного боку щось пізнаване, а з іншого — з розряду досягнень, те, що заслуговує на увагу та повагу. Візитка - це обличчя фірми і варто ставитися до дизайну, вибору картону, друку візиток і після друкованої обробки серйозно і творчо, щоб не зашкодити першій презентації в бізнес-партнерстві. Поліграфія для бізнесу -спеціалізація РІА «Донсай» вже понад 23 роки.

Визитки печать шелкография на черном плайке
Визитные карточки закругленные углы, тиснение фольгой, конгрев

Візитні картки замовити в Києві

Почнемо спочатку. Друк візиток, одноронний або двосторонній, здійснюється на щільному папері або картоні, поширений в Україні розмір візиток 50х90 мм. Класичні візитні картки – односторонні та на білому картоні, щоб на звороті можна було б зробити свої нотатки на згадку. Любіть класику – будь ласка, але водночас не утримуємо фантазії у виготовленні візиток. У нестандартної візитки більше шансів привернути до себе увагу і запам'ятатися. З'явилися навіть круглі візитки?! Постараємося втілити всілякі задуми на папері, картоні чи пластиці, якщо це технологічно і в наших силах.

Давайте для початку розділяти візитки на персональні та корпоративні. Назва говорить сама за себе. Персональні – це особисті, з прізвищем, ім'ям, посадою та контактними телефонами конкретного співробітника. Корпоративні візитні картки — для компанії загалом. На такій візитівці можна докладно вказати всі види діяльності, час роботи, контакти, навіть QR-код. Зрозуміло, що такі візитки замовляють великими тиражами для масової роздачі, наприклад, на виставці, де багато відвідувачів і комунікацій. Чим більша аудиторія та частота контактів, тим вищі тиражі візиток, особливо якщо компанія працює у В2С сфері. Тому – відразу дамо ціну стандартних збірних тиражів, щоб показати вам орієнтовну вартість виготовлення візиток. з офсетним друком..

Вартість друку візитних карток

матеріалПокриттяДрук
1005001 0002 000
Крейдований матовий 250 г\м²Без покриття4+41936367141118
Глянсове ламінування 1+14+42047208881458
Матове ламінування 1+14+42067329181500
Крейдований матовий 350 г/м²Без покриття4+41987208161308
Глянсове ламінування 1+14+421081010081650
Матове ламінування 1+14+421283810501710
Друк візитних карток в Києві. (Вартість в грн. з урахуванням ПДВ за вказаний тираж)
Визитные карточки бежевый картон
Визитные карточки трафаретная печать
Визитные карточки полноцветная печать
Визитки карточки большие тиражи

Візитки - виготовлення персональних комплектів

Персональні візитки на замовлення виготовляються комплектами щонайменше 100 шт., упаковуються в пластиковий бокс. Тут - фантазуйте і втілюйте бажання, можна

  • вибрати візитний або дизайнерський картон, тонований у масі, близький до корпоративного кольору;
  • зробити тиснення фольгою чи конгрев;
  • скруглити куточки або зробити висічку, фігурну або навіть ажурну;
  • використовувати технологію об'ємного друку золотистою та сріблястою фольгою або вибіркове ультрафіолетове лакування окремих елементів дизайну.

Серед наших робіт були візитки з мереживною висічкою, багаторівневим конгревом і тисненням декількома видами фольги, лазерним гравіюванням, на оксамитовому картоні та поліпропілені, навіть візитні картки зі смоляними шильдами.

Будьте готові до того, що друк дизайнерських візиток звичайно обійдеться дорожче, але ефект ВАУ або хоча б приємне враження вони справлять однозначно. Розрахунок вартості ексклюзивних візитних карток проводиться за наданим дизайном та точним технічним завданням. Телефонуйте, надсилайте макет на електронну пошту або Вайбер – оперативно просчитаем цену нужного тиража. 

Пам'ятайте, що ми надаємо поліграфічні послуги у Києві понад 23 роки і будемо раді надрукувати для вас інші види поліграфічної продукції.

Визитки с выборочной УФ лакировкой
Визитные карточки печать на прозрачном пластике