Листівки до 8 березня

Открытки с 8 марта
Оригинальные открытки
Открытки букет

Як все починалось

Листівки з 8 березня — адже це чудово привітати представниць прекрасної статі, своїх близьких, колег і партнерок, висловивши їм любов, повагу та вдячність.

Виникло це свято як день боротьби за права жінок. 8 березня 1857 року в Нью-Йорку зібралися на маніфестацію робітниці швейних та взуттєвих фабрик. Серед їхніх вимог були 10-годинний робочий день, світлі та сухі робочі приміщення, рівна із чоловіками зарплата, надання виборчого права. З ініціативи Клари Цеткін на Міжнародній конференції жінок соціалісток у 1910 р. 8 березня став відзначатися Міжнародний жіночий день.

Політичне підґрунтя вже пішло в минуле, залишаючи жінкам чудову можливість насолоджуватися зворушливим збентеженням і увагою чоловіків, приймати подарунки та привітання, купатися в морі квітів та компліментів. Що може бути бажанішим для жінки? Перше весняне свято, що символізує пробудження природи, красу, жіночність та ніжність.

Открытка на дизайнерской бумаге
8 марта поздравление

Листівка для жінки

Тепле привітання, втілене у витонченій, креативній, ексклюзивній корпоративній листівці, доставить чимало радісних хвилин, стане запорукою гарного настрою та ще одним підтвердженням вашої прихільності та поваги.

Вітальні листівки для жінок мають відрізнятися оригінальним дизайном, витонченістю та ніжністю. Тому ми намагаємося використовувати спеціальні матеріали: кольорову прозору кальку, елітні італійські дизайнерські картони, яскраві або пастельних тонів, гладкі або текстурні, матові або металізовані, стрічки та стрази. З пост друкарських технологій найбільш доречні тиснення, конгрев, об'ємний вибірковий лак, фігурна і ажурна висічка.

Поздравление на 8 марта с бабочкой
Открытки с тиснением

Креативні листівки з 8 березня

Безумовно, креативні листівки до 8 березня більше порадують жінок. Нестандартна форма відразу виділить привітання з-поміж інших. Наша Листівка-букет відзначена Дипломом За оригінальні ідеї Міжнародного конкурсу «Співочий папір».

Практичні жінки оцінять листівку у вигляді рамки для фотографій, яку можна залишити на столі. Вирішили заохотити співробітниць премією — зробимо листівку — конверт для грошей! А якщо йдеться про букет квітів до 8 березня — як не доповнити його мініатюрним конвертиком із візитною карткою чи міні-листівкою?

Ми працюємо з усіма регіонами України! Швидко виготовимо для вас фірмові листівки до Міжнародного жіночого дня, організуємо поштове розсилання по Вашій адресній базі або доставимо готове замовлення до Вашого офісу. Телефонуйте нашим менеджерам у Київ для обговорення та розрахунку вартості ваших замовлень