Календарі квартальні, настінні, настольні

Календарі квартальні, настінні, настольні

Листовой календарь формат А-2

Квартальні календарі

Щоб новорічні привітання не застали Вас зненацька - не забудьте замовити фірмові квартальні календарі. Календарями користуються цілий рік і не варто винаходити велосипед у пошуках більш тривалої реклами. Вони заслужено стали традиційним фірмовим подарунком для клієнтів та партнерів напередодні новорічних свят.

З усіх моделей календарів найзручніший для планування саме квартальний календар, іноді його називають календар на трьох пружинах або календар Тріо. Зручно та компактно складений, упакований у ПЕТ пакет із клейкою стрічкою, квартальний календар уже виглядає як самодостатній корпоративний сувенір. Календарі з вашим логотипом є практично в кожному офісі і рекламують вас цілий рік. Єдине АЛЕ – серйозні компанії отримують багато календарів у подарунок, а на стіні залишається, як правило, лише один. Бажаєте, щоб це був саме ваш квартальний календар? Тоді ви потрапили на адресу — у нас є кілька рецептів для забезпечення конкурентних переваг вашим квартальним календарям.

Нестандартна реклама набагато ефективніша. У кожній поліграфії, особливо презентаційною, має бути якась «родзинка», що притягує погляд і змушує розглянути її уважніше.

Квартальные календари с зеленым магнитным курсором
Квартальные календари с магнитным курсором в виде машинки
Квартальные календари с магнитным курсором крот

Квартальний календар з магнітним віконцем замовити

РІА «Донсай» пропонує друк та виготовлення квартальних календарів, різноманітних за розмірами, форматами, матеріалами та конструкціями, виробництво у місті Київ.

Замість звичного обплетення, що набридло, а іноді навіть деформує календарі, замовте квартальний календар з магнітним курсором (бігунком, віконцем, покажчиком числа) із ПВХ пластику. Магнітний бігунок обов'язково заінтригує (незрозуміло на чому тримається) та приверне увагу вторинної аудиторії та відвідувачів офісу. Він просто не може не сподобається! Причому магнітний покажчик числа на квартальному календарі може бути в корпоративному кольорі та фігурним, наприклад у вигляді вашого логотипу або у формі будь-якого тематичного елемента. https://www.facebook.com/RIADonsay
Логотип на магнітному вікні можна надрукувати або використати інші способи його брендування.
Не варто економити на виготовленні календарів, це ваша реклама на цілий рік. Щоб квартальний календар не деформувався протягом року від вологи та протягів – його постер та підкладки краще заламінувати, а папір на календарні блоки вибрати щільніше (115 – 150 г кв.см). Добре було б використовувати у виготовленні календарів різні після друковані технології (тиснення, вибірковий лак, конгрев, кашування основи на щільний палітурний картон). Для нашої виробничої бази - неможливого мало і чим складніше поставлене перед нами завдання, тим більше задоволення від його вирішення.

Якщо Ви вирішили замовити фірмові квартальні календарі, звертайтесь до менеджерів РІА «Донсай» — ми запропонуємо оптимальну модель залежно від бюджету, вашої цільової аудиторії та її переваг. Кожен календар упаковується в ПЕТ пакет з клейкою стрічкою, тираж для відправки пакується в гофрокартонні ящики, захищені від вологи стрейч плівкою. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Погортайте наше портфоліо, познайомтеся з нашими іншими роботами та технологічними можливостями підприємства, замовляйте корпоративні календарі з магнітними курсорами у Києві у РІА «Донсай». Упевнені, ваші бізнес-партнери та клієнти будуть у захваті, отримавши такі оригінальні фірмові календарі у подарунок.

Квартальные календари в комплекте с ежедневником
Квартальные календари фирмы "Артдон"
Календари квартальные с магнитным курсором. Магнитный курсор с объемной этикеткой.
Шапка квартального календаря

Стандартні квартальні календарі – недороге задоволення

Виявляється, рекламувати свою фірму цілий рік досить просто, для цього просто треба зробити якісний квартальний календар на майбутній рік, і подарувати напередодні новорічних свят бізнес партнерам та клієнтам. Квартальні календарі увійшли до стандартного новорічного подарунку від компанії наприкінці дев'яностих років і стали найпопулярнішим рекламним презентом для співробітників компанії. Особливо квартальні календарі люблять працівники бухгалтерії.

Як і багато рекламних продуктів, квартальні календарі прийшли до нас із західних країн на початку дев'яностих років. На відміну від вітальних листівок або буклетів, що друкували офсетним або цифровим способом, квартальні календарі вимагали встановлення сполучних металевих пружин, металевих планок на верхні шапки та бігунків для виділення числа. Для їх виробництва було потрібне спеціальне обладнання та матеріали. У достатніх обсягах вони з'явилися на ринку країни до двохтисячного року. Але й тоді, як зараз квартальні календарі були дорогим рекламним продуктом.

Перші квартальні календарі були "різноманітні" у своїй конструкції. Якщо класичними вважалися календарі, які мають три календарні сітки та чотири рекламні поля, то для здешевлення календарів з'явилися моделі календарів з однією, але все одно квартальною сіткою та двома рекламними полями, або з трьома сітками та одним рекламним полем. Замість металевої планки з гачком використовують на верхівці люверс теж заради зниження вартості. Варіантів багато, але класика — у пріоритеті та квартальний календар 2020-х найчастіше із трьома календарними блоками на трьох пружинах.

Квартальні календарі - корпоративний сувенір та ваша реклама

Що ж є класична схема квартальних календарів? Це – календарний постер (верхівка або «шапка» на поліграфічному сленгу) та три підкладки (разом у постером вони становлять основу календаря) для календарних сіток із рекламними полями. Календарна шапка та підкладки виготовляються з паперу 300 - 350 г кв.м або при великих тиражах з картону 250 -300 г кв.м. Друк календарної шапки та рекламних полів на підкладках зазвичай проводиться у чотири фарби. На підкладки навішують календарні сітки, надруковані на папері щільністю 70 - 130 г кв.м. Друк стандартних календарних блоків зазвичай у два кольори та на тонкому папері. Але респектабельнішим вважається повнокольоровий друк на папері більшої щільності, особливо якщо йдеться про корпоративні календарі з брендованими календарними блоками. 

Календарна шапка, календарні підкладки та календарні сітки скріплюються між собою однією або трьома. металевими пружинами. Іноді підкладку роблять цільною, з біговками для складання календаря, а сітки - клейовими. У кожному разі квартальний календар це підкладка з трьома календарними блоками, у тому числі вехний — попередній місяць, середній — поточний, а нижній — наступний. Сьогоднішній день можна виділити календарним віконцем (його ще називають курсором або бігунком), встановленим на прозорій пластиковій стрічці, що оперізує календар. Квартальні календарі комплектуються таким обплетенням, як правило з червоним віконцем, апріорі. Рекламна інформація друкується на постері та підкладках під кожним або лише під нижнім календарним блоком. Так виглядає стандартний квартальний календар. Замовити квартальні календарі можна у десятків виробників. А чому краще у нас читайте далі.

Ми вже більше 20 років у рекламі і навіть презентаційну поліграфію вважаємо своїм обов'язком зробити рекламною, тобто здатною продавати. Перше завдання — зробити нестандартний календар, який сподобається і висітиме на стіні в офісі вашого бізнес-партнера, якому він був вручений. Погодьтеся, якщо вам надішлють кілька рекламних квартальних календарів, місце на стіні займе найкращий, по дизайну, якості виконання або оригінальності. Ми знаємо як забезпечити навіть стандартним квартальним календарям конкурентні переваги. Зробіть його з магнітним брендованим віконцем.
Замовивши у нас квартальні календарі з брендованими магнітними курсорами, можете бути впевнені - здивує та сподобається кожному!

Говорячи про стандартний квартальний календар, ми маємо на увазі класичну схему. У нас в арсеналі багато інших рішень — від креативних концепцій та дизайну, до конструктивних рішень та друкарської обробки. Головне, подумайте про календарний проект раніше, щоб вистачило часу втілити його вчасно. Телефонуйте, не соромтеся - обговоримо різні варіанти. Щоб ваш квартальний календар щоденно наступного року був ефективною рекламою.

Квартальный календарь "Артдон" с магнитными курсорами

Оригінальні настільні календарі органайзери

Якщо Ви віддаєте перевагу настільним календарям — ми подбаємо про те, щоб вони обов'язково заслужили право стояти на столі у Ваших партнерів та клієнтів.

Навіть звичний недорогий календар «будиночок» або «гірка» можна зробити оригінальним і нестандартним, застосовуючи фігурну висічку, різні декоруючі технології: ламінування, тиснення та конгрев, вибіркове лакування.

Перекидні настільні календарі у нашому виконанні часто мають незвичну, незвичайну форму або розмір, що одразу привертає увагу та робить їх помітними. Щоб зробити оригінальні календарі ми використовуємо у виробництві дизайнерські папери та кальку, об'ємні етикетки, упаковуємо календарі у ПЕТ пакети з клейкою стрічкою.

Люди люблять корисні та функціональні речі, тому ми розробили новий конструктив - настільний календар - підставка для офісних дрібниць. Родзинкою настільного календаря може стати і магнітний курсор (віконце) з акрилу, пластика ПВХ у формі логотипу, якщо він має, або з печаткою логотипу.

Познайомтеся з нашими роботами, телефонуйте, замовляйте настільні календарі, вони обов'язково сподобаються Вашим клієнтам та партнерам. І Ви ще раз переконаєтеся, що РІА «Донсай» — агентство ефективних рекламних комунікацій!

Погортайте наше портфоліо, познайомтесь з нашими іншими роботами та технологічними можливостями підприємства, замовляйте продукцію на нашому виробництві та залишайтеся нашими клієнтами назавжди.

Настольный календарь с магнитным курсором
Настольный календарь с тиснением золотом

Настольные календари - всегда под рукой

Если Вы предпочитаете настольные календари — мы позаботимся о том чтобы они
обязательно заслужили право стоять на столе у Ваших партнеров и клиентов.

Даже привычный недорогой календарь «домик» или «горка» можно сделать оригинальным и нестандартным,
применяя фигурную высечку, различные декорирующие технологии: ламинирование, тиснение и конгрев, выборочную лакировку.

Перекидные настольные календари в нашем исполнении часто имеют непривычную, нестандартную форму, что сразу привлекает внимание и делает их заметными. Мы используем в производстве календарей дизайнерские бумаги и кальку, объемные этикетки, упаковываем календари в ПЭТ пакеты с клейкой лентой.

Люди любят полезные и функциональные вещи, поэтому мы разработали новый конструктив — настольный календарь-подставка для офисных мелочей. Изюминкой настольного календаря может стать и магнитный курсор (окошко) из акрила, пластика ПВХ в форме логотипа, если он к тому располагает, или с печатью логотипа.

Познайомтеся з нашими роботами, телефонуйте, замовляйте настільні календарі, вони обов'язково сподобаються Вашим клієнтам та партнерам. І Ви ще раз переконаєтеся, що РІА «Донсай» — агентство ефективних рекламних комунікацій!

Погортайте наше портфоліо, познайомтесь з нашими іншими роботами та технологічними можливостями підприємства, замовляйте продукцію на нашому виробництві та залишайтеся нашими клієнтами назавжди.

Настольный календарь подставка с магнитным курсором