Папки - реєстратори на кільцях з логотипом.

Папки на кільцях із логотипом

Папки сегрегаторы
папки на кольцах А-4

Сегрегатори папки з логотипом

Коли зростає документообіг, потрібні папки для документів. І бажано папки із логотипом вашої компанії. Звичні папки для документів з цільно висіченими або клейовими клапанами або більш місткі та  функціональні папки з ринг механізмами. Виділяють такі види папок для ділових паперів: швидкозшивачі, папки з файлами, папки реєстратори, папки сегрегатори, папки планшети з притискним механізмом та папки з резинками. Папки на кільцях із щільного палітурного картону забезпечують надійний захист та фіксацію матеріалів. Батьком папки реєстратора вважають винахідника з Бонна Фрідріха Зеннеккена, автора дірокола. Папки-реєстратори з 1886 року і досі користуються попитом у бізнес-середовищі. Як стверджує Вікіпедія, лише одна з німецьких фірм у 2005 році випустила таких папок 80 млн. штук.

Папки реєстратори (іноді їх називають сегрегатори папки або папки на кільцях) забезпечені металевим кільцевим, Q або D - образним механізмом важільного або розтискного типу. Окремі аркуші документів попередньо проколюються діроколом. Аркуші або стандартні прозорі пластикові файли з документами надягаються на сталеві стрижні замка папки реєстратора.
Папки реєстратори або папки на кільцях мають низку переваг.

 • Папки з кільцями роблять із щільного палітурного картону з ламінованим покриттям - це запорука зносостійкості при тривалому терміні експлуатації.
 • Механізм, що фіксує аркуші або файли всередині папки, забезпечує зберігання вмісту папки.
 • Папки сегрегатори надійно захищають документи від механічних пошкоджень.
 • Папки з розтискними кільцевими або D-подібними механізмами функціональні для зберігання, заміни, вилучення, оновлення вмісту.
 • Папки реєстратори як втілення ділового стилю, без зайвих деталей, компактні та ергономічні.

Стандартні папки для документів формату А 4 та А 5 продаються в роздріб та оптом, в магазинах канцелярських товарів і навіть у супермаркетах. Але для будь-якої компанії престижно мати брендовані, фірмові папки для документів, тобто папки з логотипом. Замовити папки з логотипом маленьким тиражем, особливо коли йдеться про папки на кільцях — задоволення не з дешевих. Простіше купити готові та вибрати спосіб нанесення логотипу. Бюджетним варіантом брендування є наклейка для маркування або пластикова кишенька під паперову вставку для ідентифікації.
РІА «Донсай» пропонує друк папок реєстраторів із логотипом компанії, тобто зроблених у корпоративному стилі за персональним дизайном мінімальним тиражем 50 шт. Що передбачає виробництво папок реєстраторів, як правильно зробити дизайн папки, який формат папки вибрати, як замовити фірмову папку з кільцями - читайте в статті

Попередній слайд
Наступний слайд

Ціни на папки каталоги А-4 та А-5 з логотипом

Кришка папки реєстратора, 4+0, глянцева ламінація 1+1 (без урахування кільцевого механізму)
100300500
Для вмісту аркушів А-5198150138
Для вмісту аркушів А-4210198180

Перш ніж ухвалити рішення про покупку треба знати вартість. Канцелярські папки сегрегатори також не виняток. Виробники канцелярських папок випускають мільйони екземплярів на рік, собівартість папок в умовах автоматизованого підприємства, оптових закупівель матеріалів та комплектуючих досить низька. Ми ж пропонуємо фірмові папки реєстратори, тобто папки із логотипом вашої компанії, надруковані в корпоративному стилі. Ціна такої кашованої папки з логотипом буде однозначно вищою за аналогічну папку — реєстратор масового виробництва, як індпошиття порівняно з китайським ширвжитком. Цінник вішається вже готову річ, а умовах індивідуального замовлення ціна непередбачувана. Як правило вартість друку папок реєстраторів прораховується після надання дизайну, коли враховуються всі нюанси та вже визначено ступінь готовності оригінал-макета, матеріали, конкретні розміри, способи друку, терміни готовності, умови доставки, перевірено наявність та вартість комплектуючих та ін.

Велике прохання вказану нижче вартість виготовлення папок реєстраторів формату А-4 та А 5 розцінювати як попередній прорахунок та пам'ятати, що ціни наведені без урахування вартості ринг механізму.
Уточнюйте ціни на папки з логотипом, надавши макет та точне технічне завдання електронною поштою або Вайбером

Изготовление папок каталогов с логотипом
Папки с кольцами разных форматов
Папки меню
Папки меню с кольцами

Як використовуються папки реєстратори з логотипом?

Щільні кашовані картонні папки сегрегатори з встановленим механізмом ринг багатофункціональні і користуються незмінною популярністю в кожному департаменті компанії і в будь-якій сфері бізнесу.
Бухгалтери, юристи та фінансисти систематизують у папках реєстраторах поточні документи.
Співробітники відділу збуту зберігають прайс-листи, комерційні пропозиції, зразки матеріалів чи портфоліо робіт. За їхньою загальною оцінкою використання папки на кільцях як презентатор полегшує спілкування з клієнтами та стимулює зростання продажів.
Папки сегрегатори на кільцях незамінні як винна карта або папка меню в кафе та ресторані. У готелі папки на кільцях використовуються як папки Директорія гостя.
Одним словом, фірмові папки на кільцях не лише спрощують систематизацію, зберігання та структурування документів. Папки реєстратори оптимізують роботу, заощаджують час співробітників компанії, а це, у свою чергу, збільшує продуктивність праці. І нарешті папки на кільцях із логотипом, надруковані у фірмовому стилі зміцнюють імідж та авторитет підприємства в очах партнерів.

Папки регистраторы с логотипом
Изготовление фирменных папок на кольцах

Процес виробництва папки реєстратора на кільцях або скобах

Папки реєстратори виготовляють на основі палітурного картону завтовшки 1,5 - 2мм. На картон накочується кольорове зображення (лайнер), надруковане на персональний дизайн. Для міцності та стійкості до подряпин папір покривається глянсовою або матовою плівкою. Розмір зовнішнього лайнера повинен бути на 20 мм більше розміру папки в розгорнутому вигляді з кожної сторони, так як кашування (наклеювання) огинає палітурний картон і край лайнера загортається на інший бік картону. Внутрішній лайнер, з печаткою або без друку, акуратно кашується на внутрішній бік папки, його розміри менші за розворот папки на 5-8 мм. Такий обклеєний з двох сторін палітурний картон складає кришку папки реєстратора. Після просушування на місцях згину папки пробиваються бігувальні канавки. Тепер папки реєстратори готові до встановлення вибраного ринг механізму.

На кути обкладинки папки за бажанням встановлюються металеві куточки для краси, додаткового захисту та зносостійкості картонних папок із логотипом. Також корисно використовувати в папках реєстраторах допоміжні самоклеючі кишеньки різних форм і розмірів для маркування, ідентифікації, паперових торцевих вставок, для комплектації папок візитки, компакт-диски або інші рекламні матеріали.

Картонні папки на кільцях виділяються серед інших видів папок міцністю, практичністю, довговічністю та надійністю.
Фірмова папка з логотипом має виділятись серед іншої рекламної продукції. Використовуйте дизайнерські рішення, тиснення металізованою фольгою, вибіркове ультрафіолетове лакування, додаткові клапани з застібками на магнітах або липучках, все, що зробить папку зручніше і функціональніше і вигідно виділить вашу папку серед конкурентних аналогів.
Папки для документов с логотипом могут стать приятным и полезным подарком. Только заказывайте папки сегрегаторы с логотипом заблаговременно, чтобы выдерживать сроки, не нарушая технологическую цепочку и избегая перегрузки типографского производства в Киеве в периоды ажиотажного спроса на полиграфию.

Папки Інформація про харчові продукти
Папки с кольцами на заказ

Папки для документів із логотипом - плюс для іміджу

Папки для документів з кільцевими механізмами в найближчий десяток років залишаться функціональними і незамінними в офісах фірм, компаній, установ. У папках зберігають і вручають ділові папери, рекламні публікації, комерційні пропозиції, прайс-листи, договори та інші необхідні роботи підприємства матеріали. Фірмові папки з логотипом підкреслює статус та імідж вашої компанії. Папка — рекламний інструмент для просування товарів та послуг, який завдяки своїй функціональності працюватиме на користь підприємства місяці чи року.
Залежно від специфіки вашого бізнесу, поставлених завдань та запланованого бюджету, вибирайте, які фірмові папки на кільцях краще замовити.

Найпоширеніші папки для документів з логотипом формату А-4 вирубні або папки з висіченими клапанами призначені для зберігання невеликого обсягу документів. Якщо вас влаштовує товщина папки 5 мм і немає особливих претензій до форми клапанів -
використовуйте стандартні штани для висікання, щоб зробити папки з логотипом дешевшими та швидшими. Таку продукцію називають стандартною папкою А 4. У поліграфії, як правило, ціна на друк папок з логотипом (як і інших видів продукції) прораховується
після надання дизайну, тому що залежить від багатьох факторів і може бути виконана різними способами друку та з різних матеріалів обов'язково уточнюйте вартість перед замовленням.

Як правило, папки сегрегатори наближені за розмірами до звичних поліграфічних форматів, тобто А-3, А 4 або А5. Папки А3 використовуються рідко, у них зберігають креслення, малюнки та ілюстрації. Компанія РІА Донсай випускає фірмові папки як стандартних форматів, так і нестандартних розмірів замовлення. Нам доводилося робити папки для настінних календарів А-2 формату та для плиток шоколаду — телефонуйте, будь ласка, розглянемо запити на прорахунок та постараємося знайти раціональний варіант та допомогти у виготовленні папок з логотипом у Києві. Рішення знайдеться обов'язково.

Вирубні або цільнокройні папки висікаються із щільного паперу на пресах тигельних. Для виготовлення папок застосовується крейдований папір до 350 г кв і дизайнерський картон щільністю до 350 грамів на метр квадратний. Цільнокройні паперові або картонні папки друкуємо на офсетних та цифрових машинах, папки з дизайнерського картону темних кольорів робимо методом шовкотрафаретного друку або гарячого тиснення фольгою.

Нижче наведені ціни на фірмові папки з логотипом на папері 300 г/кв.м., або на картоні 235 г/кв.м.

Папки А-4 с цільно висіченими клапанами (за умови використання наявного штанцу для висічки)50010002000
4+0, папір крейдований матовий 350 г\кв.м, глянсова ламінація 1+027,8420,2816,80
4+4, папір крейдований матовий 350 г\кв.м, глянсова ламінація 1+035,2823,0818,48
папка каталог из переплетного картона
Папка печать 4 + 4

Папки для документів з логотипом виробництва РІА Донсай

Папки на кільцях з палітурного картону використовуються для каталогів, портфоліо, зразків. Але часто потрібні прості папки для документів. РІА "Донсай" папки з логотипом з наступних матеріалів:

 • папір щільністю до 350 грам квадратний крейдований (товщиною до 0,7 мм);
 • целюлозний картон до 275 г квадратний метр (товщиною до 0,6 мм);
 • дизайнерський картон фірми Fedrigoni, щільністю до 350 грам квадратний (товщиною до 0,7 мм).

Завершений вид паперові або картонні папки для документів отримають, завдяки використанню пост друкованих видів облагороджуючої обробки.

 1. Ламінація глянсовою або матовою плівкою щільністю до 30 мікронів.
 2. Гаряче або холодне тиснення фольгою.
 3. Вибіркове ультрафіолетове лакування паперових папок з логотипом.

РІА «Донсай» надає послуги з виготовлення папок у Києві та Україні: починаючи зі стандартних друкованих папок А4 до папок персональних розмірів на замовлення з нанесенням логотипом.
Корпоративна папка з логотипом популярна та незамінна частина ділової поліграфії. Замовлення папки з логотипом підприємства забезпечить вам ще один рекламний носій та зміцнить імідж. Папка з рекламними матеріалами, це нехитре і водночас надійне, роками перевірене рекламне рішення. Фірмова папка для документів як елемент корпоративного стилю формуватиме позитивний імідж компанії та виділятиме на тлі конкурентів. Папка з логотипом компанії з функціональних корпоративних друкованих матеріалів, якими користуються тривалий час для зберігання ділових паперів. Створюючи дизайн корпоративної папки, подбайте про інформативність, розкажіть про ваш бізнес, зробіть папки для документів рекламою, здатною продавати.

Металлические механизмы для папок
Папки с кольцами для медицинских учреждений