Рекламні картонні кепки у Києві

Картонні кепки з логотипом справедливо вважаються дбайливим корпоративним сувеніром, що захищає від сонячного проміння. Тому пік замовлень на друк паперових кепок посідає весняно-літній період. Кепка з логотипом - гарний рекламний сувенір, логотип компанії побачить багато хто, він ще раз нагадає про ваш бізнес, що мимоволі відкладеться в пам'яті багатьох. Картонні кепки з логотипом ефективно використовувати на масових вуличних заходах, при великому скупченні людей. Відвідувачі виставок та ярмарків, глядачі на святах та концертах, учасники мітингів та парадів, уболівальники на спортивних змаганнях із кепкою на голові будуть живими та вдячними рекламоносіями.

кепки картонные цветная печать
Бумажные кепки с настраиваемым размером

Паперові кепки з написом на замовлення

Для друку кепок у Києві використовується папір щільністю від 250 г кв.м або картон щільністю 200 г кв і вище. Якщо дизайн передбачає насичене повнокольорове зображення краще надрукувати кепки із захисним лаком або, якщо ви готові заплатити більше, покрити папір матовою або глянсовою плівкою. Потім друкарські листи висікаються на тигельному пресі за допомогою штанца для висікання. Готовий штанц для висікання картонних або паперових кепок зробить замовлення оперативнішим і знизить його вартість.
Перший 3000 тираж картонних кепок з логотипом ми зробили на Міжнародний день захисту дітей 1 червня. І оскільки фірмові паперові кепки організаторами свята були призначені для дітей, ми зробили штанц для висікання кепки універсальним, з просічками, що дозволяє регулювати розмір кепки від дитячого до дорослого. Тому варто замовити універсальні картонні кепки з паперу чи картону у РІА «Донсай» і будьте певні — кепки підійдуть «для дитячої голови та для Голови Правління»!

Кепки вид спереди

Кепки з логотипом - вартість друку

Паперові кепки ще один плюс на їхню користь — відносно недорога ціна кепок при великих тиражах. Кепка з логотипом на замовлення – грамотний вибір: реклама охоплює численну аудиторію.

Картонні кепки з логотипом500 штук1000 штук3000 штук
Друк 4+0. Картон з кремовим оборотом, 215гр/кв.метр, висікання з урахуванням готового штанца.13,38 грн.\шт.9,78 грн.\шт.8,58 грн.\шт.

Ціна кепок із логотипом вказана з ПДВ без урахування вартості дизайну.
Кепки картонні — замовляйте друк з логотипом у РІА «Донсай», оперативно надрукуємо кепки з паперу або картонні кепки та відправимо в будь-який регіон України.