Виготовлення папок Меню з УФ друком логотипу.

Папки меню - виготовлення з УФ друком логотипу.

Папки Меню з логотипом для ROCHE ROYAL Premium club hotel

Театр починається з вішалки, а ресторан з Меню. Іноді початковий запит на виготовлення меню папки кардинально відрізняється від остаточної роботи. Ми звикли шукати та пропонувати оптимальні рішення. І це замовлення не є винятком. Фірмові папки меню вийшли такими!

Меню папки из кожзама
Меню папки УФ цветная печать

Повнокольоровий УФ друк на папках

За новинками поліграфії не встежиш, про них клієнтам треба розповідати, а краще навіть показувати. Звичне тиснення золотистою або сріблястою фольгою або сліпе тиснення на штучній шкірі іноді не технологічне, на деяких її видах практично непомітно. А якщо логотип не монохромний, а повнокольоровий? Сучасні технології ультрафіолетового друку дозволяють наносити повнокольорове зображення на штучну шкіру. Тому ми запропонували УФ друк логотипу на папках меню. Щоб не ризикувати та не розчарувати, адже йдеться про нову технологію у продукції преміум класу, ми надрукували логотип на двох видах штучної шкіри та відправили на погодження. Тобто дали замовнику можливість вибрати матеріал, переконатися в точності передачі кольору і стійкості ультрафіолетового друку на шкірозаміннику – при такому підході 100% передоплата за «кота в мішку» нікого не лякає.

Меню папки из черного заменителя кожи
Два образца УФЛ печати

Якими мають бути меню папки

Слід зазначити, що ми зацікавлені в якості і продовження терміну служби папок, тому використовуємо штучну шкіру виробництва Італії. Отримавши зразок, її можна помацати, подивитися, чи залишаються сліди від дотику, протестувати на предмет вологи чи механічного впливу. «Зліва сподобався більше, але ми його поюзали, помили, на ньому залишаються розводи…» — таки не дарма. Відрадили ставити на папки металеві куточки, які можуть пошкодити поверхню столу або залишити зачіпки на скатертині, на папках меню куточки краще просто закруглити.

Папки меню ми робимо розміром 255х320 мм – штучна шкіра прошивається, кашується на палітурний картон з поролоном з обох боків та переплітається поліграфічними болтами. Якщо друкуєте текст меню самостійно – попереджайте про кількість аркушів та щільність паперу, чи плануєте використовувати прозорі файли – підберемо поліграфічні болти з відповідною довжиною ніжки. В даному випадку це 10 мм для 20 аркушів меню. Товщину папки на кілька міліметрів можна регулювати глибиною вкручування гайки.

Крупно меню папки
Меню папки болты крепления
Закругленный угол папки меню
Меню папки металлическое крепление

Виготовлення папок Меню та Винна карта

Меню папки було зроблено за короткий термін – всього 12 календарних днів та надіслано замовнику Новою поштою. За наш рахунок, до речі, як завжди, якщо сума замовлення перевищує 5000 грн. Щоб без проблем отримати підписані бухгалтерські документи, ми завжди вкладаємо в посилку конверт з нашою адресою та поштовою маркою. Нині обмаль приводів для оптимізму – намагаємося працювати відповідально, передбачати очікування, дарувати партнерам позитивні емоції та зміцнювати довіру. Потрібна поліграфія HORECA або інша продукція телефонуйте нашим менеджерам, допоможемо.

Відпочиватимете у Святогірську, за словами А.П.Чехова «Місце надзвичайно красиве та оригінальне: монастир на березі річки Донця, біля підніжжя величезної білої скелі, на якій, тіснячись і нависаючи один над одним, нагромаджуються садки, дуби та вікові сосни…» , - зможете оцінити і нашу роботу самі. Ласкаво просимо до гостинного комфортного готелю та ресторану http://roche-royal.com/

Святогорск фотография
Папки меню с цветной УФЛ печатью

Бажаєте замовити папки меню в Україні – ми будемо раді співпрацювати і з вами!

PS. Для нас найголовнішим компліментом та показником успішності роботи є повторні звернення клієнтів. Минуло лише кілька днів після відвантаження папок меню – і надійшло нове замовлення на папки Винна карта. Здорово, що все в одному стилі, єдина відмінність – розмір 195х320 мм, тобто трохи вужчі. Сподіваємось, вони також сподобаються і будуть служити довго. Спасибі за співпрацю та виготовлення інших видів поліграфічної продукції.