Як замовити папки реєстратори у Києві

заказать папки регистраторы
стоимость папок регистраторов
сделать папки с кольцами

Як замовити папки реєстратори в Києві

Вирішили замовити папки реєстратори? Це папки на кільцях, папки сегрегатори, каталоги, папки накопичувачі їх називають по-різному. Набираєте торгових агентів, чи організовуєте семінар, майстер-клас, навчальні курси? Чи ви вже на тому етапі, коли компанія розвивається, збільшується документообіг, виникає необхідність презентувати себе, розширюються контакти та цільова аудиторія, зростає кількість бізнес зустрічей? Саме час зробити папки кільцями! Вони не тільки робочий інструмент, а й хороша реклама, довгограюча та корисна. Безумовно вирішити дилему замовити папки реєстратори з вашим логотипом або купити готові і просто брендувати їх наклейкою або маркуванням в кишені допоможе порівняння ціни. Вартість папок стандартних реєстраторів у продажу безумовно нижче, особливо в інтернет магазинах — Google вам в допомогу. Безліч продавців канцелярських товарів пропонують папки сегрегатори провідних брендів. Зробити папки з кільцями в корпоративному дизайні обійдеться набагато дорожче і мінімальне замовлення має бути, бажано, не менше 50 шт. Якщо ви не хочете, щоб ціна папок з кільцями не вийшла захмарною.

Від чого залежить вартість папок реєстраторів

Що впливає на вартість папок реєстраторів

Щоб замовити папки реєстратори з вашим логотипом, перш за все треба дізнатися вартість їх виготовлення. Зрозуміло, що перед тим як ви вирішили замовити папки, реєстратори ви бачили щось подібне, переглянули багато варіантів і образ вашої ідеальної папки вже склався. Але поки що тільки у вашій голові. А тепер варто знайти того, хто міг би зробити вам папки з кільцями, донести цей образ до виконавця так, щоби потім не розчаруватися.

Повірте, навіть якщо ви надішлете на електронну пошту або Вайбер візуалізацію папки, що сподобалася вам, і запитайте її ціну,  ніхто з поліграфістів не вартість папок реєстраторів відразу. На жаль, нам теж доведеться піддати вас жорсткому допиту — чи є готовий дизайн, який розмір папки, необхідний тираж, кольоровість друку, глянсове або матове ламінування, який ринг механізм потрібен (два або чотири кільця, на яку товщину матеріалів повинен бути розрахований), чи потрібні металеві куточки, кишеньки, клапан або торцевий люверс.

Ціна папок реєстраторів залежить від цих характеристик, що ми називаємо ТЗ (технічним завданням). Тільки оцінивши ваші потреби, можна вибрати спосіб друку, запропонувати матеріал, технологію виготовлення. Ну і звісно розрахувати вартість папок на кільцях. Тому не уникайте спілкування, особливо якщо вирішили замовити папки на кільцях вперше. Ефективне спілкування допоможе уникнути помилок та зробити папки з кільцями, які передбачають усі потреби у вашій роботі. Орієнтовна вартість папок реєстраторів з логотипом за різних тиражів можна подивитися тут.