Календарі з магнітними курсорами

Календарі з магнітними курсорами можна сміливо назвати НОУ ХАУ від РІА «Донсай», оскільки перші з них були ще на 2009 рік. Календар з логотипом — традиційний корпоративний сувенір, гарний новорічний презент і найдовший рекламний майданчик для будь-якого бізнесу. Календар квартальний - найбільш затребуваний в середовищі бізнесу, функціональний і зручний для користувачів. Календар настінний перекидний – можливість зробити собі рекламу на кожній із 12 сторінок. Коли працюєш із партнерами роками, бажано не повторюватися, щоб здивувати та порадувати постійних клієнтів. Тому всі намагаються зробити оригінальний календар, квартальний, настінний календар перекидний більш привабливим, незвичайним, що відрізняється від моделей минулих років. Безумовно, розробити новий дизайн, а може бути змінити розмір, форму або використовувати технології після друкованого декоруючого оздоблення. Новизни чекають і ваші бізнес партнери, для яких ви готуєте свій календар з логотипом як новорічний подарунок. За більш ніж 20 років роботи ми зробили близько 58 тисяч різних календарів. І завжди пропонували своїм клієнтам оригінальні календарі — з годинником, з об'ємними постерами, з креативним дизайном, зі стерео зображенням, з використанням нестандартних конструкцій, матеріалів та постдрукарських технологій. Але найбільшу популярність здобули календарі з магнітними курсорами, які ми робимо вже 13 років. РІА "Донсай" пропонує креативне рішення. Магнітний курсор на вашому корпоративному календарі перевершить усі їхні очікування! Магнітні календарні віконця - найпростіший спосіб зробити оригінальні календарі з логотипом для ваших бізнес-партнерів. Календарі з магнітним курсором не перестають дивувати навіть професіоналів виробників календарної продукції.

Календари с магнитными курсорами
Календарь квартальный с магнитным курсором
кватнальный календарь с окошком магнитом

Нестандартність рішення, оригінальність завжди цінуються, всім хочеться чогось нового. Хто любить життя, той любить зміни! Погляд приваблює та утримує щось незвичайне. Коли квартальний календар зі стандартним обплетенням і пластиковим віконцем — це звично. На настільних або настінних перекидних календарях, як правило, немає взагалі, тому й користуватися ними не так зручно.

перекидной календарь с магнитным окошком

Друга перевага – інноваційність. Як все нове, магнітний курсор, стане приводом розповісти про вас, ваш календар, ваш бізнес: «Який цікавий календар нам подарувала фірма …». Ще корисніше для вас, якщо у клієнтів відкритий офіс — на ваші календарі з магнітними курсорами обов'язково привернуть увагу інші відвідувачі. Їх, напевно, зацікавить: як тримається це віконце на календарі, з чого воно зроблено, хто презентував такий календар…

календарь настенный с окошком магнитом

Магнітне віконце - гарантія якості. Воно не деформує квартальний календар порівняно зі звичним обплетенням. Обплетення закріплюється гумкою на задній стороні календаря і часто, занадто затягнуте, вона провокує календар зігнутися. А до кінця року, коли календарні сітки поступово обриваються і «календар худне», обплетення трохи провисає. Календарі з магнітними курсороми збережуть привабливість протягом усього терміну експлуатації.

настенный календарь с магнитным окошком
перекидной календарь с магнитным курсором
магнитный курсор перекидной календарь

Володіти оригінальною річчю завжди приємніше, а магнітний курсор ще й зручніший у використанні на квартальних календарях. Переставляти магнітний курсор на потрібну дату одним рухом значно швидше, ніж рухати пластикове віконце, регулювати висоту обплетення при переході на новий тиждень або обриваючи листок календарної сітки, коли місяць закінчився.

магнитное окошко календарь квартальный

Магнітне віконце на настінному календарі — це додатковий рекламний майданчик. Можна вибрати колір курсору, близький до вашого корпоративного. Ми пропонуємо брендовані магнітні календарні вікна. Можна зробити курсор у формі логотипу або надрукувати логотип на самому календарному вікні. Кожен маркетолог знає правило семи дотиків. Магнітне брендоване віконце забезпечить вам 365 «дотиків» за рік.

настенные календари с магнитными окошками

Будь-яка креативна реклама підвищує впізнаваність бренду. Психологи стверджують, що краще запам'ятовується те, що емоційно забарвлено. Дуже подобається чи зовсім навпаки. Настінні календарі з магнітними курсорами викликають захоплення, яке автоматично поширюється на вашу компанію.

магнитное календарное окошко в виде автомобиля
оригинальные календари с магнитным курсором
магнитные курсоры 7

Що ще важливо – можливість замовити магнітні курсори для частини тиражу настінних календарів Як правило, будь-яке підприємство серед лояльних клієнтів має V.I.P. групу, якій приділяється більше часу та особлива увага, яка обслуговується ТОП-менеджментом. Такими клієнтами дорожать і намагаються утримати за всяку ціну. Магнітний курсор на ваших календарях саме для цієї категорії бізнес-партнерів. Календарі з магнітними курсорами стануть знаком особливого розташування та симпатії до них.

магнитные курсоры 8

"До хорошого звикаєш легко!, - скажете ви, - а чим же ми здивуємо наступного року?" Дійсно, жоден з наших клієнтів, який одного разу замовив календарі з магнітними курсорами, не повернувся до звичайної обплетення. І тепер ми, як виробники, вважаємо своїм обов'язком щороку змінювати магнітні календарні вікна. І знаходимо багато рішень. Для мережі супермаркетів магнітний бігунок у вигляді візка набагато доречніший! Можна змінити розмір і форму магнітного курсору, його колористику або колір друку на ньому, щоб він гармоніював із моделлю календаря та із загальною кольоровою гамою, зробити курсор у вигляді якогось тематичного елемента або використовувати іншу технологію брендування.

календари с магнитными курсорами 1

Настінний календар із брендованим магнітним віконцем – це раціональне вкладення грошей. Він напевно сподобається, підвищить лояльність бізнес-партнерів і симпатію до вашої фірми. Ви обов'язково отримаєте рекламний ефект, а значить не дарма витратите свої гроші! Замовляйте оригінальні календарі — і самі переконаєтесь у цьому.

Календар квартальний або перекидний з брендованим магнітним курсором - інноваційне рішення, яке, без сумніву, зміцнить фундамент вашого іміджу. Нехай ваші бізнес-партнери ще раз переконаються в тому, що ваша компанія — уважна, успішна і креативна! А отже, гідна співпраці на довгі роки.

магнитное календарное окошко для календарь с логотипом
настенный календарь с магнитным окошком в виде тягача
оригинальные календари даже со стандартными магнитными курсорами