Фірмові квартальні календарі

сделать нестандартные календари
фирменные квартальные календари
магнитное календарное окошко с логотипом

Календар із логотипом вже кілька десятиліть утримує першість серед корпоративних бізнес подарунків. І цілком зрозуміло - рекламує ваш бізнес щодня і допомагає у плануванні всім співробітникам. Можна зробити фірмові календарі кишенькові, настільні, квартальні, календарі, плакати, настінні багатосторінкові перекидні або нестандартні календарі типу “вічні”.

Головне, щоб це були оригінальні календарі - з неповторним дизайном, високої якості, функціональні та зручні для користувача. Статистика показує, що найпоширеніші у бізнес-середовищі фірмові квартальні календарі. Хоча у кожної моделі є свої плюси та мінуси.  Ми зробили кілька сотень календарних проектів своїх клієнтів і також віддаємо пріоритет квартальним календарям.

нестандартные календари с брендированным магнитным курсором

Переваги квартальних календарів

По-перше, вони зручні для бізнес-планування:

 — перед очима одразу три місяці, попередній, поточний та наступний, за що вони й отримали назву квартальних;

 — у дизайні календарних сіток передбачено нумерацію тижнів, що важливо, особливо для операторів ЗЕД;

 - фірмові квартальні календарі оснащені віконцем виділення числа.

По-друге, зробити квартальні календарі можна невеликим тиражем, якщо ваша цільова група складає кілька десятків бізнес-структур.

По-третє, їхня вартість буде не дуже високою, якщо ви готові використовувати стандартні календарні блоки. Корпоративний дизайн, продуманий рекламний меседж, якісний друк – і у вас готові оригінальні календарі для свого офісу та бізнес-партнерів. 

По-четверте, фірмові квартальні календарі — не плакат із кошенятами чи натюрмортом, вони органічно вписуються в діловий інтер'єр будь-якого офісу і налаштовують на роботу.

І, нарешті, варто зробити квартальні календарі на трьох пружинах. тоді вони легко складаються і, упаковані навіть у прозорий пакет із клейкою стрічкою, стають самодостатнім подарунком. Зручний формат для поштового надсилання.

как сделать квартальный календарь оригинальным

Нестандартні календарі - ефективніша реклама

Від нашої уваги часто вислизає щось звичайне та звичне, ми його просто не помічаємо. Приваблює погляд і цікавить те, що дивує, інтригує, відрізняється від звичайного. Це і є головна задача реклами, давайте залишатися прагматичними, адже фірмові квартальні календарі — ваша рекламна кампанія на цілий рік.

Тому варто задуматися над тим, як зробити квартальні календарі привабливими, оригінальними та нестандартними. Способів багато - за рахунок концепції, дизайну, розміру, конструкції, друкарської обробки, застосування нестандартних матеріалів або креативних рішень. За більш ніж 20 років роботи серед реалізованих проектів РІА "Донсай" були "вічні" календарі, календарі з годинником, варіанти квартальних календарів з об'ємними постерами, кашованою основою, магнітними календарними віконцями, тисненням, конгревом, висічкою, вибірковим лаком, флоком, об'ємними шильдами...

Безумовно це потребує більше часу та здібностей. Та й коштують такі фірмові квартальні календарі набагато дорожче за стандартні. Зате їхня ефективність на порядки вища.

Бажаєте зробити нестандартні та оригінальні календарі - звертайтесь, спробуємо допомогти. Тільки бажано не тягнути до першого снігу.

магнитный курсор в виде автомобиля для календаря автотрейдера