Конверти як упаковка

конверты как упаковка
конверты А-5 с логотипом
подарочные конверты

Коли доречні конверти, як упаковка?

Кому не знайомі поштові конверти для надсилання кореспонденції. Розміри поштових паперових конвертів та ціни на друк конвертів можете переглянути на профільній сторінці нашого сайту. А зараз ми хотіли б поговорити про випадки, коли потрібні конверти як упаковка. Замовте конверти для візиток, фірмові подарункові конверти – це завжди корисно у бізнес-комунікаціях. Вручаєте клієнтам у рамках програми лояльності дисконтні, банківські або клубні картки — використовуйте конверти для пластикових карток. Подарунковий сертифікат у конверті відповідного розміру теж виглядає солідніше. Не невілюйте конверти як упаковку. Упаковка — це перше враження, своєрідний «одяг», за яким зустрічають, який продовжує інтригу, приховуючи вміст. Підійдуть конверти як упаковка для будь-яких плоских предметів, поліграфії та сувенірної продукції. РІА "Донсай" в Києві пропонує виготовлення конвертів з дизайнерського паперу, картону, з друком або без друку, з використанням різних пост друкованих технологій (тиснення, конгрев, фігурна або ажурна висічка та ін.). Більше того, у нас на складі є в наявності готові подарункові конверти для пластикових карток, візиток, дисків з коричневого крафту паперу та тонованого в масі дизайнерського паперу. Навіть у кількох кольорах. Телефонуйте, уточнюйте актуальну кількість готових конвертів - з радістю виручимо. 

конвертики для наклеек
конверты 125х125 мм и 80х105 мм
печать на почтовых конвертах

Виготовлення конвертів – історичні факти

З часу винаходу конвертів як упаковки для поштової кореспонденції, а це було в Англії в 1820 році, вони змінюються і вдосконалюються. До 1840 всі конверти робилися вручну поки Едвін Хілл і Уоррен де ла Рю не запатентували машину з паровим приводом, яка не тільки вирізала, але і складала конверти. У 1901 був винайдений, а в 1902 запатентований в США конверт з прозорим віконцем, коли адресу одержувача можна було надрукувати на аркуші, що вкладається, в певному місці, щоб він проглядався через прозоре віконце. У Німеччині з 1905 року задля економії просочували частину конверта, призначеного для адреси гарячою олією, через що папір ставав напівпрозорим, а адреса одержувача - читаним.

Залежно від кореспонденції, що пересилається, множилися і типорозміри конвертів. Конверт і сьогодні залишається пакетом з клапаном, що заклеюється, з паперу, картону або поліетилену і призначений для вкладення, зберігання і пересилання плоских предметів.

подарочные конверты с открытками
изготовление конвертов и открыток
поздравительные открытки и конверты

Які подарункові конверти можуть бути?

За 23 роки роботи ми виготовили багато поліграфічної продукції, у тому числі десятки тисяч різноманітних конвертів. Конверт як упаковка теж має продавати. І не обов'язково якийсь товар, а й ідею, і імідж, і настрій. Отже, по-перше, це вітальна корпоративна кореспонденція. Ми не втомлюємося повторювати, що поздоровлення найкращий спосіб нагадати про себе, ненав'язливо, із законним інформаційним приводом, що викликає позитивні емоції. Вітальна листівка в подарункову конверті, відправлена до дня народження, на ювілей компанії, на новий рік та різдво, до професійного свята – завжди приємна та бажана.

По-друге, це заохочення. Різні подарункові сертифікати, бонусні картки, банківські картки в рамках програми лояльності можна надіслати або вручити у фірмовому конверті. Не варто забувати про те, що упаковка повинна відповідати подарунку та бути привабливою. Виготовлення конвертів у Києві ми робимо за індивідуальними замовленнями. Отже ви можете вибрати потрібний розмір конверту як упаковки саме для ваших потреб.  

По-третє, конверт як упаковка може бути використаний для різної поліграфічної або сувенірної продукції. У конверті можна надіслати клубну картку або візитку під час відвантаження купленого товару. При кожній поставці вкладайте у посилку конверт із вашою візитною карткою або маленькі сувеніри - аароматизатори, рекламні магнітики, мініатюрні блокнотики, лінійки, закладки для книг, брелоки — усі ці рекламні дрібниці у фірмовому конвертику будуть із вдячністю отримані вашими покупцями.

Подивіться кілька наших робіт, серед яких подарункові конверти з дизайнерського паперу, фірмові конверти з логотипом для візиток або конверти для пластикових карток.

конверты из дизайнерской бумаги
конверты для свадебных открыток
подарочные конверты с сургучовой печатью

Фірмові конверти в Києві замовити просто

Виготовлення конвертів з логотипом одна з першочергових робіт, яку замовляє бізнес. Найбільш бюджетний варіант - друк фірмових конвертів для ділового листування. При виготовленні корпоративних конвертів малими тиражами (від 100 шт.) можна використовувати готові поштові конверти з самоклеючою стрічкою для заклеювання. При цьому друк логотипу на конверті може бути трафаретним або цифровим повнокольоровим. І при виготовленні вітальних листівок або запрошень обов'язково замовте подарункові конверти в одному стилі з листівкою. Офсетний друк на готових конвертах є доцільним при великій кількості.

А якщо вам потрібні конверти стандартного або оригінального формату з більш щільного або дизайнерського паперу, конверти з повним або двостороннім друком — замовляйте, зробимо. Зателефонуйте нашим менеджерам, розкажіть про ваші завдання та цілі - ми знайдемо оптимальне рішення, прорахуємо вартість виготовлення конвертів, виходячи з потрібної кількості, використаних матеріалів, різних способів друку та післядрукарської обробки. Відправляємо безкоштовні зразки конвертів, щоб ви не турбувалися про якість і отримали прогнозований результат.

миниатюрные конверты для пластиковых карточек
маленькие конверты для визиток
конверты как упаковка для открыток
конверты для дисконта
конверты для визиток
конверты из кальки
черные конверты для пластиковых карточек