Брендовані конверти

почтовые конверты с логотипом
боендированные конверты С-5
заказать брендиованные конверты

Зараз у світі настала ера нових технологій, але як і десятки років тому поштові конверти продовжують використовувати для розсилки запрошень на заходи, рекламних брошур, прайс-листів, бухгалтерських документів та звітів, каталогів. І бажано, щоби це були поштові конверти з логотипом вашої компанії. Брендовані конверти замовляють банки, великі підприємства з багатьох сфер діяльності, різноманітні державні установи. Це може бути анахронізмом, але брендовані конверти залишаються дуже ефективним маркетинговим інструментом. Варто зробити поштові конверти із логотипом. Вони підвищують впізнаваність компанії, покращують її імідж і таким чином позитивно впливають на лояльність існуючих та потенційних клієнтів та ділових партнерів. Якщо ви вирішили замовити брендовані конверти — звертайтесь до РІА "Донсай". Наш 23-річний досвід поліграфічних послуг для бізнесу дозволяє запропонувати підприємствам будь-якої сфери діяльності виготовлення поштових конвертів для ділового листування, подарункових конвертів, конвертів для упаковки, що ідеально задовольнять ваші потреби та відповідатимуть корпоративному стилю.

Брендовані конверти – це поштові конверти з логотипом. У рекламному агентстві “Донсай” можна замовити брендовані конверти практично будь-яких форм та розмірів із різними видами друку. Замовник може вибрати із сотні варіантів дизайнерського картону всіляких кольорів та структури. Можливий варіант нанесення логотипу та будь-якої іншої інформації, як, наприклад, контактів або схеми проїзду, на вже готові конверти. Цей варіант добре підходить для масового розсилання.

Як визначити вартість поштових конвертів із логотипом

сделать почтовые конверты с логотипом в Киеве
брендированные конверты с тиснением фольгой

Перш ніж замовити брендовані конверти, бажано знати вартість. Зробити поштові конверти з логотипом можна кількома способами. Якщо йдеться про друк логотипу на готових конвертах — тут ще можна говорити про орієнтовний прайс-лист. Але пам'ятайте, що цифрові друкарські машини залишать на конверті технологічні поля до 5 мм. І слід оцінити щільність та площу цифрового друку на готовому конверті для остаточного озвучування ціни. А як бути якщо вам потрібна повна запечатка конверта, щільніший або тонованіший у масі папір, двосторонній друк чи друк на клапані, одним словом якийсь ексклюзивний варіант? Одним словом, можна назвати вартість брендованих конвертів, коли є розмір, тираж, щільність паперу та відомий спосіб друку, як у цьому прайсі з вартістю конвертів С-6 з офсетним друком. Не впадайте у відчай - телефонуйте нашим менеджерам - ми маємо великий досвід виготовлення поліграфії для бізнеса, ми обов'язково знайдемо оптимальне рішення.

Рекламне агентство "Донсай" з дати свого заснування, а відтоді минуло понад 20 років, намагається дотримуватися прозорої цінової політики. На вартість брендованих конвертів впливають такі фактори:

  • Тираж — чим він більший, тим нижча вартість кожного окремого екземпляра брендованого конверту;
  • Вид паперу - починаючи від стандартних варіантів офсетного або крейдованого паперу до найдорожчих видів дизайнерського картону;
  • Спосіб друку — традиційно для невеликих тиражів використовується цифровий, іноді трафаретний друк, а для більш об'ємних замовлень — офсетний друк. Зробити поштові конверти з логотипом офсетним і трафаретним друком вимагає додаткового часу, тому термінові великі тиражі теж друкуються на цифрових друкарських машинах, особливо коли час дорожчий за гроші;
  • Післядрукарська обробка - РІА "Донсай" пропонує весь спектр видів постдрукарської обробки поліграфічної продукції, в тому числі і конвертів: тиснення металізованою фольгою, конгрев, вибіркове ультрафіолетове лакування, висікання.

Вирішили замовити брендовані конверти? Пропонуємо різні способи виготовлення

РІА "Донсай" може зробити поштові конверти з логотипом на будь-який смак - від друку на готових до повного комплексу (друк, постдрукарська обробка, висікання, склейка, нанесення клейкої стрічки на клапан). Брендовані конверти у нашому виконанні можливі практично будь-якого розміру. подивіться на наявні штанц форми для висікання конвертів, з різних матеріалів (поліграфічні та дизайнерські сорти паперу та картону, калька).

Залежно від певних факторів, пропонуємо різні варіанти друку конвертів:

  • Цифровий друк – використовується для невеликих або термінових тиражів. При цьому через технологічні особливості цифрового друку для виготовлення конвертів не можна використовувати деякі види дизайнерського паперу;
  • Офсетний друк — більш економічно вигідна, коли треба зробити поштові конверти з логотипом великим тиражем. Офсетний спосіб друку дозволяє максимально точно передати всі відтінки кольору зображення. Офсетним друком не завжди можливо друкувати на готових конвертах.
  • Шовкографія — зазвичай використовується для друку написів та логотипів на готових конвертах із дизайнерського паперу. Брендовані конверти з дизайнерського паперу з трафаретним друком виглядають респектабельно та ексклюзивно. Ми гарантуємо найвищу якість та чіткість зображення.

Бажаєте замовити брендовані конверти? Почнемо з дизайну

конверты С-5 с логотипом

Досі пам'ятаю комплімент від дизайнера на одній із виставок реклами — «Ви можете втілити в життя будь-яке дизайнерське рішення!» і пишаюся цим. Якщо вас цікавлять ексклюзивні брендовані конверти і вже є готові ідеї чи дизайн - показуйте і ми постараємося знайти оптимальний варіант і зробити поштові конверти з такими логотипом, як вам хочеться. Не дивуйтеся, коли поліграфісти перед озвучуванням вартості просять показати дизайн — це потрібно для того, щоб вибрати спосіб виготовлення, перевірити технологічність, запропонувати різні варіанти матеріалів, способів друку.

Коли в штаті немає дизайнера – надайте ваш логотип, викладіть ваші побажання та розкажіть про призначення конвертів – ми зробимо оригінал макет самі. Наш дизайнер підбере шрифт, оформлення, запропонує розташування написів та логотипу на конверті та надасть на вибір кілька варіантів дизайну конверту. А менеджер проекту запропонує варіанти паперу, способи друку та післядрукарської обробки, а також розрахує вартість виготовлення тиражу конвертів

Якщо Вас цікавлять якісні брендовані конверти за вигідною ціною, звертайтесь до РІА “Донсай”, ми відповімо на всі питання та порадимо найкращі варіанти. Тому що зацікавлені у постійній співпраці та замовленнях іншої поліграфічної продукції та хочемо, щоб ваш бізнес динамічно розвивався.