Конверти С 6 на замовлення

конверты с офсетной печатью
заказать конверты 114х162 мм
производство конвертов

Конверти С-6

Виробництво конвертів передбачає кілька етапів їхнього виготовлення. Як правило, це обов'язково висікання та склейка. Є різні розміри або як їх ще називають формати конвертів. Напевно, вам знайомі поліграфічні формати паперу А-4, А-5, А-6. Конверти для такої поштової кореспонденції маркуються відповідно — С-4, С-5, С-6, їх розмір трохи перевищує поліграфічний формат. Конверти 114х162 мм (С-6 формату) наприклад призначені для поліграфічної продукції А-6 формату (105х148 мм) або вдвічі складеного А-5, або складеного вчетверо формату А-4. Для висікання конвертів кожного розміру потрібен окремий штамп або штанц форма.

Тепер у РІА “Донсай” можна замовити і конверти С 6 формату з прямим верхнім клапаном, є такий штанц. А значить ми зробимо конверти з офсетним друком або конверти С-6 з дизайнерського паперу швидше і дешевше, оскільки не треба витрачати зайвий час та гроші на виготовлення нової штанц форми. Конверти 114х162 мм з прямим клапаном підійдуть для вітальних листівок або запрошень, ділової кореспонденції, сертифікатів або плоских сувенірів відповідного розміру.

конверты С 6
конверты формата С 6

Друк на конвертах

Якщо потрібні фірмові конверти, тобто конверти з логотипом або з нанесенням якогось зображення, то додається ще й процес друку.

Брендування конвертів або 

  • офсетний друк конвертів можливий як на готових конвертах, так і на поліграфічних сортах паперу для наступного висікання і якщо їх тираж кілька тисяч штук ціна конвертів виявиться цілком прийнятною;
  • трафаретний друк доцільний в один/два кольори коли потрібні конверти з дизайнерських сортів паперу, їх кількість обчислюється кількома сотнями і необхідне використання металізованих фарб або понтонів; 
  • тиснення фольгою, сріблястою або золотистою, теж можна використовувати як друк на конвертах, виготовлене одного разу металеве кліше для тиснення стане в нагоді в майбутньому не раз;
  • цифровий друк: конверти С-6 замалі, щоб друкувати на готовому поштовому, тому ми роздруковуємо заготовки на ЦПА для подальшої висікання, особливо якщо тираж обмежений.
Конверти С-6 формату 114х162 мм з прямим верхнім клапаном та СКЛ стрічкою50010002000
Папір офсетний 80 г, друк 4+47,685,785,10
Папір крейдований 130 г, друк 4+48,106,185,4
Папір крейдований матовий 250 г, 4+410,288,587,20
Папір дизайнерський ЕКО 120 г, тонований в масі, без друку8,406,845,88

Конверти з офсетним друком та дизайнерські конверти замовляйте у Києві у РІА “Донсай”

Вам напевно байдуже як надруковані конверти, цифрою, трафаретом чи офсетом. Головне, щоб вони були красивими, якісними, функціональними та вартість конвертів не зашкалювала. Хоча часто виробництво конвертів малими тиражами трудомістке і робить конверт для упаковки дорожче за вміст. Що вдієш, пам'ятаєте — «Зустрічають по одежці!» 

Співробітники РІА "Донсай" запропонують оптимальний варіант яким чином зробити друк на конвертах. Тільки сформулюйте всебічно завдання та очікування, озвучте призначення конвертів та бажані терміни готовності замовлення конвертів. Не стесняйтесь говорить о бюджете, который выделен на производство конвертов, потому что вариантов изготовления много и диапазон цен широк в зависимости от материалов, технологий, способов печати и постпечатной обработки.