Вирішили замовити папки сегрегатори? Що варто передбачити

папки регистраторы с кольцами
папки сегрегаторы на кольцах

Ми звикли працювати дистанційно. Багатьох це фруструє, але повірте, наш досвід навчив продумувати всі нюанси і передбачати можливі ризики. Тому коли отримуєш дзвінок чи лист із проханням замовити папки сегрегатори ми завжди ставимо багато питань вже на етапі ціноутворення, особливо коли запит сформований недостатньо коректно, Коротше, діємо за принципом "Краще перебдіти!" Папки сегрегатори на кільцях обов'язково повинні мати тривимірний розмір, наприклад 240х310х30 мм, де 240 (ширина) х 310 (висота) х 30 (товщина корінця) мм. З цієї інформації вже ясно, що клієнт хоче замовити папки сегрегатори для формату А-4. Але давайте перестрахуємося та уточнимо деталі. Цього розміру папки сегрегатора на кільцях достатньо, щоб надіти на скоби виключно листи А-4 (210х297 мм) з отворами, пробитими звичайним діроколом. Але якщо виникне потреба зберігати листи А-4 у канцелярських прозорих файлах — ширина вже замала, файли будуть стирчати.  Та й висоту папки варто збільшити міліметрів на 10, щоб файли не виглядали згори-знизу. Краще зробити папки сегрегатори розміром 260х320х30 мм. Це за умови, що товщина корінця папки вказана правильно. Для зберігання якоїсь товщини стопи ви хочете замовити папки реєстратори з кільцями? Тут можна використовувати ринг механізми на два або 4 кільця діаметром 13 мм, 16 мм або 20 мм максимум. Здавалося б дрібниці,.. Клієнти поспіхом іноді нервують - "Я ж сказав стандартні А-4 формату ..." Але ми хочемо зробити вам такі папки сегрегатори на кільцях, які вам сподобаються і повністю відповідатимуть вашим потребам. Кожен клієнт зацікавлений в якісній продукції, і часто виникає питання — чи можна зробити одну папку як зразок. На жаль, це дуже затратна і клопітка робота… На цей випадок ми можемо надіслати вам аналогічні, вже зроблені нами, зразки папок сегрегаторів, тільки, соррі, попросимо перерахувати на картку заставну суму, яку повернемо після повернення папок. Ми так робили не раз. Надіслані зразки папок з кільцями допоможуть вам оцінити якість нашої роботи, ще раз перевірити розміри, вибрати матове або глянсове ламінування, ви хочете використовувати… Щоб замовити папки сегрегатори саме такі, які вам потрібні.

сделать папки сегрегаторы нужного размера
образцы папок с кольцами для А-4 формата

Папки сегрегатори на кільцях. Який ринг механізм вибрати

Отже, якщо ви вирішили замовити сегрегатори папки і робите це вперше - можете замовити зразки папок сегрегаторів нашого виробництва і ми надішлемо їх вам. Якщо в цьому немає потреби — ось зразки папок з кільцями та скобами різного розміру на нашому сайті. Для прорахунку вартості давайте визначимося з розмірами, які безпосередньо залежать від призначення ваших папок. Щоб зробити папки сегрегатори для початку виберемо для них кільцевий механізм. Найчастіше ми використовуємо ринг механізми з двома чи чотирма скобами завтовшки близько 3-4 мм та відстань між ними 80 мм. На такі легко можна надіти аркуші паперу з отворами, пробитими звичайним канцелярським діроколом. Всі кільцеві механізми функціональні також при використанні файлів із прозорого пластику. Зручні тим, що роз'ємні - розтиснули кільця і можете додати або дістати матеріали.

образцы папок сегрегаторов с разжимными скобами
образцы папок с кольцами разъемными

Фірмові папки сегрегатори на кільцях замовляють для зберігання документів чи матеріалів. Оцініть насамперед товщину стопи вмісту папки – це допоможе вибрати величину скоб кільцевого механізму. Кільцевим його називають за звичкою, скоби можуть бути не обов'язково круглими. Часто використовують і D-подібні ринг-механізми, де скоби у вигляді англійської літери Д або Q-подібні - майже овальні (для стопи 65 мм). Якщо вам важливо, щоб правий край одягнених на скоби паперів або матеріалів мав рівний зріз - плануйте D-подібні ринг механізми, вони можливі в розмірах від 16 до 65 мм.

сделать папки сегрегаторы

Папки реєстратори з кільцями зручніше при перегортанні матеріалів

Такі кільцеві механізми вибирають коли треба замовити папки сегрегатори із каталогом продукції для торгових представників.  Іноді трапляються перебої у постачанні ринг механізмів, їх наявність обов'язково треба уточнити та виставлений рахунок сплатити оперативно. Товщина корінця папки сегрегатора має бути міліметрів на 12-15 більше розміру скоб – передбачте це при виготовленні оригінал – макета. Якщо ви не можете надати макет папки реєстратора самі - наш досвідчений дизайнер зробить це за лічені години. І не соромтеся дзвонити нашим менеджерам з будь-якими питаннями — ми любимо відповідальних клієнтів і найбільше боїмося таких розчарувати. Є бажання зробити папки сегрегатори замовте їх у РІА "Донсай", залишитеся задоволені. І ваші фірмові папки реєстратори на кільцях доповнять наше портфоліо і ми з гордістю демонструватимемо їх в інтернет просторі.